Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ha nyáron a lábkörmötö...

Lányok! Ha nyáron a lábkörmötöket kilakkozzátok, az megegyezik a kezeden használt körömlakk színével?

Figyelt kérdés

Bocsi az érdekes megfogalmazásért, de máshogy nem tudtam feltenni a kérdést.:D

Szóval a lábatokra és kezetekre is ugyanolyan színű körömlakkot használtok? Vagy idétlenül néz ki, hogy mind2 helyen egyforma?

Ha más színűt használtok, akkor hogy kombináljátok?

Lábatokra semlegesebb színt?

Előre is köszi!:)


2010. jún. 25. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
én ugyanolyan színre lakkozom, szerintem hülyén néz ki, ha elüt
2010. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát nálam változó. a lábamon általában tovább megmarad a szín, a kezemen meg váltok közben. sztem nem is lényeges annyira h passzoljon a láb a kézzel vagy a láb a ruhával/sminkkel. inkább annak kell passzolnia ami a kezeden van. jah és én szeretem a lábamra is az erősebb színeket, pl most sötétlila, de mondjuk szoktam pinket, bordót, pirosat...
2010. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
néha ugyanolyanra, néha meg nem, milyen kedvem van. szerintem nem gáz ha különböző:)
2010. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem is béna ha eltér ,nekem is úgy van hogy a lábamon tovább fent marad a lakk de valahogy hülyén érezném magamat ha a lábamon lila a kezemem meg bordó színű lenne.

de hogyha halványabb színeket is használsz szerintem az se olyan szép,

most nekem a lábam nincs kifestve a kezemem meg bordó van.

az még úgy elmegy hogy a láb színtelen kéz meg színes.

2010. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem. A lábamon mindig piros, a kezemen meg kb hetente változik. Most perpill semmi nincs rajta.:)
2010. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálam az egyik piros a másik pink
2010. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a lábamon nekem is mindig ilyen pirosas bordó szín van, most épp a kezemen is. De fűzöld és tenger kék is szokott lenni a kezemen, az meg olyan hülyén néz ki a lábon..
2010. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!