Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyenek az Avon termékek?...

Milyenek az Avon termékek? Tartósak? Igaz amit az újságban írnak a termékek mellé?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát amiket én ismerek azok számomra nagyon jók.A parfümöket imádom,jelenleg Little Black Dress-t használok és tartós is.Az arckrémeket is szeretem,sminkek is jók,egyedül ami nem jön be az a golyós dezodor,inkább Rexona vagy vmi más.És szerintem igazak a szövegek.
2010. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is sokáig vásároltunk belőle, amit nem ajánlok az a szemceruza és a körömlakk! na az biztosan nem tartós...
2010. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Szia

Szerintem a szemceruza az egyik legjobb termékük, legalábbis a color trend-es..asszem.

Nagyon könnyű használni, és szerintem tartós is.

A körömlakkok is jók szerintem.

És a kézkrémek meg a samponok balzsamok is jók.

Ja, és én olyan zöld kupakos hajvégápolót használok az is nagyon jó.(Y):D

2010. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Szerintem is jó a szemceruza.
2010. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát én vettem már MAC szemcerkát is, de az avonos, ami negyedannyiba került tovább fenn marad. a körömlakkokat is szeretem, meg az alapozóstift nagyon jó még! aztán a parfümök nagyrésze is jó és viszonylag tartósak. amit nagyon nem ajánlok azok a táskák. már csomót vettem avonból és egyetlen egy bírta ki 2 hónapnál tovább :(

amiket írnak a katalógusba, hát, van ami igaz és van ami nagyon nem. pl a színmegújító rúzsok baromira nem hidratálnak.

22L

2010. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hidratálnak tényleg, de viszont van egy szájfényük a telt ajkakért azthiszem, az olyan bizssergetős érzést nyújt, azt nagyon szeretem, és az alapozók is jók..:D

amúgy a harmadik voltam..xD

2010. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!