Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vásároljak olcsó, de jó...

Hol vásároljak olcsó, de jó minőségű, szintetikus divatparókát?

Figyelt kérdés

Két okból is szükségem lenne rá: van egy hobbim, (videózás) amihez szükséges, hogy minél több karaktert tudjak megformálni egyedül, és ehhez a különféle hajszínek és fazonok elengedhetetlenek.

A másik dolog pedig az, hogy egyre több fantáziát látok abban, hogy a hétköznapokon ne csak az öltözêkem, hanem a hajam is változatos legyen. Egy ideje ez már “nem ördögtől való dolog”, hiszen rengeteg külföldi üdvöske is konkrétan egy kiegészítőnek használja a parókát.


Póthajam már van emberi hajból, de láttam, hogy már szintetikus parókából is gyártanak nagyon jó, szinte az emberi hajjal megegyező minőséget, viszont Magyarországon nem találok olyan webshopot, ahol lenne ilyen, mindenhol csak az undorító, olcsó, gagyi....szerintem mindenki tudja, hogy miről beszélek...


Nagyjából 10-20- max 25 ezer forintot szánnék rá.



2018. nov. 18. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Lushwigs, Wiwigs
2018. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
paróka shop-nál nézted?
2019. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pesten vannak ilyen üzletek,vettem már ott
2020. szept. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!