Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Száj és orr PC-t akarok....

Száj és orr PC-t akarok. Munkába nem engedik. A kérdés az lenne, hogy ezeket ki lehet venni munkába menet?

Figyelt kérdés
Szal nem gond az, ha csak itthon és szabadnapokon hordanám és munkába kivenném? Ezek kivehetőek?

2018. nov. 19. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elején, mikor csinaltatod mindenféleképpen benne kell hagyni, mivel beforr, ha nem. Későbbiekben változó. Olyan, mint a fuledben a lyuk. Tesom 12 éve nem hord fülbevalót, meg is be tudja rakni, ha egy kicsit próbálkozik. Barátnőmnek 2 hét alatt beforr.
2018. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
minek kell a szádba egy számítógép?
2018. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A ajakpiercingek gyógyulási ideje 4-6 hét látszólag, de legalább 3-6 hónapig nem tanácsos huzamosabb időre kivenni. Pár óra alatt olyan szinten összeszűkül, hogy csak szenvedés visszarakni. Orrpiercing esetében is legalább 3 hónapig célszerű hordani és azt sem túl könnyű utána visszatuszakolni sok-sok órás munka után.

Több éve van orrpiercingem, ha hetekre veszem ki, akkor is vissza tudom tenni. Ajak ékszerem már hónapok óta nem hordom, de ha nagyon akarom, visszateszem.

A teljes és tökéletes gyógyulásig kb 1 év telik el. Utána már lehet vele úgy játszani, hogy melóban kiveszed, akkor nem vészes és könnyű is. De ha csak szabadnap hordanád, akkor nincs értelme megcsináltatni. Csak bajod lenne vele, hogy leragaszgatni minden nap ennyi időn át.

2018. nov. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előttem mindent elmondtak. Ha az elején kiveszed, gyorsan beforr. Az ajak is gyorsan be tud, akkor is, ha évek óta megvan, én legalábbis így jártam, de az orális piercingeknél ( iideértve pl. a nyelvet is) ez nem ritka, hogy pl. 3 év hordás után pár óra alatt benől. Ragaszd le, ha másként nem. Ha végképp nem lehet és szólnak érte, akkor csak az orrpiercingre tudok alternatívát: vagy pici pöttyöt tegyél bele, vagy, ha az is tetszik, csináltass septumot, azt be is lehet fordítani. Vagy banánszáras piercinget tesznek bele és akkor se látszik.
2018. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!