Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az ciki, ha semmi smink csak...

Az ciki, ha semmi smink csak ruzs? Fontos hozza alapozo, szempillaspiral legalabb?

Figyelt kérdés

2018. nov. 20. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen esztétikus. Ha szép a bőröd az alapozó nem létszükséglet. Natúr rúzs esetén a szempillaspirál is elhanyagolható.

Élénk rúzs, szép bőr esetén szerintem kell a spirál. Nélküle befejezetlen, idétlen.

2018. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ertem.

Rozsaszin ruzsra gondoltam.

Szep a bor.

Koszi szepen

2018. nov. 20. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én imádok sminkelni, de vannak napjaim, amikor csak egy piros rúzshoz van kedvem. Olyankor semmilyen más terméket nem használok, csak a rúzst. Én valamiért hülyébben nézek ki, ha spirált is használok (viszont mást nem).
2018. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ertem.Koszonom :)
2018. nov. 22. 19:49
 5/8 Mézga Krisztina válasza:
100%
Szép bőr, aránylag hosszú szempilla, nem hivalkodó rúzs: ilyen ma már szinte nincs is.😁 Örülj, ha így "natúr" módon is harmonikus, ápolt az arcod. Annál rosszabb nincs, mikor hat tonna vakolattal kell eltüntetni a bőrhibákat. Szerintem rohadtuk irigyelhetnek...
2018. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem hosszu a szempillam :)

Azota szebb a borom,amiota ecetes vizzel mosom le.

De koszonom a hozzaszolast :)

2018. nov. 23. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Hát nagyon gáááz... Kell hozzá mindenképp szempillaspirál, még akkor is, ha NEM erős a rúzs színe, meg ha szép a bőröd. Szempillaspirál nélkül olyan még a legvisszafogottabb, legszíntelenebb rúzs vagy szájfény is, mintha félbehagytad volna magad...
2018. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ok,de regen hasznaltam labellot, meggyeset es azt kerdeztek,hogy ruzsozom e magam.

Ez csak most jutott eszembe.

Ez a kerdes akkor fel sem merult bennem...

2018. nov. 24. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!