Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jól áll a medusa...

Szerintetek jól áll a medusa piercing?

Figyelt kérdés

Sokaknak nem tetszik úgy általánosságban ez a fajta, nekem viszont nagyon, és már egy ideje ki is szúrtam. Eddig senki nem mondta még, hogy ne menne hozzám, de azért ismeretlenek véleménye is érdekelne.


[link]



2018. nov. 24. 22:41
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
50%
Szerintem vedd ki amíg még összeforr, nagyon rosszul áll.
2018. nov. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem
2018. nov. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel mások véleménye? Ha neked tetszik és jól érzed magad, akkor ne vedd ki. Nekem egy időbe neonzöld hajam volt (véletlen) de megtetszett, sok ember úgy nézett rám mint egy leprásra, de lesz@rtam mert nekem jó volt. Nem kell mindenkinek egyformának lenni az egyforma uncsi.
2018. nov. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Önmagában jól néz ki, de a tied ferde. Nem szimmetrikusan lett csinálva, mert nem az orrod középvonalán van. Szóval jól állna, de jó helyen lenne.

2018. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!