Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Michael kors táskát szerintete...

Michael kors táskát szerintetek megéri venni? Életem első valltaskaja lenne.16/L Karácsony utáni leárazáskor mennyi kerül pandorfba és mennyibe Pesten?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem éri meg (hangsúlyozom, hogy csak szerintem)

Azt a 50-80 ezer forintot szerintem eltudnád költeni értelmesebb dolgokra is.

Tudom, hogy most agyon van hájpolva de pont ettől elképesztően tömeg.

Ráadásul nagyon sokan csak replikát hordanak és csak hozzáértő szem mondaná meg a tiédről is hogy eredeti.


Pár év múlva majd lecseng ez a nagy őrület.

2018. dec. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem sem éri meg, gondolj bele mennyi mindent tudnál venni belőle. Meg hát az sem mindegy, hogy milyen a többi ruhád, mert szerintem elég furán nézne ki, hogy Michael Kors táskád van, meg mondjuk H&M ruháid. Meg hát egyből rámondanák, hogy replika. De ha ez a szíved vágya, akkor miért ne? :)
2018. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!