Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A férfiak miért mondják azt...

Kattoryory kérdése:

A férfiak miért mondják azt hogy a természetes tetszik nekik, miközben általában a szépen kisminkelt nőket látják szépnek?

Figyelt kérdés

Nyilván van olyan aki nulla sminkkel is gyönyörű, de ilyen kb. alig van, akinek alapból gyönyörű hosszú szempillái,telt ajkai,hibátlan bőre van...és nem értem hogy miért hangoztatja minden férfi hogy csak a 100% természetesség tetszik nekik (kb elsődleges mindegyiküknél a természetesség) miközben a valóságban az előnyösen sminkelteket tartják szépnek többnyire, miért nem tűnik fel hogy sminkelve van ?

Azt látom hogy a szép külsőt tartják szépnek, nem figyelik hogy az természetes-e (pl az ordítóan feltűnő 3 méteres póthajról se látják hogy póthaj, vagy a műszempilláról se hogy mű)



2018. nov. 30. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Annyira lerí rólad, hogy irigy vagy, mert utánad nem fordulnak meg. :D

"Nyilván van olyan aki nulla sminkkel is gyönyörű, de ilyen kb. alig van,"

:DDD


hidd el sokkal vonzóbb a férfiaknak egy önbizalommal rendelkező nő, mint egy olyasfajta önbizalomhiányos, aki úgy próbálja ezt kompenzálni, hogy másokat "oltogat" ill. próbál lejáratni.

2018. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

A pasik vizuálisak. A többség megy a krumplira is, ha nem gurul el.

Eszerint kezeld ezt a kérdést és sminkelj!

2018. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem a szigorúan 100% természetességen van a hangsúly, hanem a természetesnek hatón. A férfiak csak annyit akarnak hogy nem úgy nézz ki mint egy műanyag játékfigura. Nem kell egyből a végletekbe esni.
2018. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Az egy dolog, hogy mit mondanak. Mindenesetre nem sokat látni ezeket az agyonsminkelt műnőket egyedül.
2018. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kit oltogatok én ? Én annyit mondtam hogy szerintem kevés nő van aki nulla sminkkel gyönyörű, és nem mondtam senkire hogy rossz ha sminkeli magát, én csak a férfiakat nem értem. Magamon is tapasztalom hogy ha semmit nem rakok magamra akkor olyan jó átlag vagyok, ha pedig csak szempillaspirált rakok ÉS SEMMI TÖBBET, akkor sokkal többen néznek, és ezt más nők is nyilván tapasztalják, nem véletlen hord szinte mindenki legalább egy kevés sminket
2018. nov. 30. 16:08
 6/11 A kérdező kommentje:
A kommentem az első válaszolónak szólt
2018. nov. 30. 16:09
 7/11 anonim válasza:
84%
Mert nem minden esetben tudják megkülönböztetni az igazit a műtől. Ami neked szembetűnően mű, az az adott férfinak fel sem tűnik. Nekem pl. eredetileg van nagyon hosszú szempillám, és mégis mindenki azt hiszi hogy mű. Nők kérdezgetik(Szóval ők sem tudják megmondani mi a mű, akkor mit vársz egy férfitól aki nem ismeri a szépségipar trükkjeit) hogy hol vettem stb...(17 vagyok nem hordok műszempillát, abból dolgozok amim van ) Tehát az igazit sem lehet megkülönbötetni a műtől. Ne okoljuk a férfiakat azért, mert manapság, már nem tudják/lehet megmondani mi valós és mi hamis. Én is sminkelem magam, ahogy a lányok jókora része, de én nem gondolom úgy hogy emiatt azok a lányok akik nem sminkelnek háttérbe szorulnának, nem vennék őket észre. Ha egy férfinak(aki szereti a természetességet) a barátnője sminkeli magát, attól még tetszhet neki továbbra is a natúr megjelenés. Az is opció hogy kompromisszumot kötött ezen a téren. Nem tudhatod...
2018. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Hallottam már ezt, de azért eléggé látható, hogy a feltűnően sminkeltek is bejönnek a férfiaknak.

Szerintem egyébként sok nő szép smink nélkül.

Fura is lenne, ha a "szebbik nem" csúnya lenne úgy, mikor rengeteg igazán helyes fickó van, akiknek a zöme valószínűleg nem sokat változtat magán sminkkel, úgyhogy alapból szépek. A nők pedig ne lennének azok? Dehogynem. Max. akad rajtuk némi hiba, de ez nem tesz csúnyá egy alapból igen bájos, sőt döbbenetesen szépséges arcot, na ez utóbbi már tényleg ritka, ez van :) A szimpla lányokon (akik nem csúnyák, de nem is feltűnően szépek alapból) pedig tényleg rengeteget dob a smink (a csúnyákon nem tud eleget segíteni, csak az egészen magas szintű, szobrászkodós fajta, az eleve szépeken pedig csak némi kiemelést végez, hacsak el nem rontja egy természetellenes műanyag babastílussal).


Sok férfinak pedig az is elég, ha egy nőnek melle és vaginája van, nem annyira válogatósak azok. Nekem nem szép arc és nulla smink mellett is el kellett néha hajtanom őket, pedig kedves se vagyok, szociális se, fiúsan is öltözködöm meg minden. Köztudott, hogy sok férfi nem valami extra válogatós. Persze attól még preferálhatja a szépségeket, természetes, hogy ilyenek vagyunk.


Aztán nyilván vannak férfiak, akik nem látják meg az egyszerű sminket. Ezen sem kell csodálkozni.

Ahogy vannak, akik vizet prédikálnak és bort isznak, de ebben sem róhatnak fel nekik semmit a nők, hisz köztük is van olyan bőven.

2018. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetes szépségnek veszik azt is,ha a szemöldököd ki van emelve,szempilla spirált viselsz vagy természetes hatású műszempillát,és van rajtad egy natúr rúzs vagy szájfény.Nem tűnik fel nekik,hogy rajtad van,ha nincs rajtad,azt hiszik keveset aludtál.


Ha 4D-s műszempillád van,vörös rúzst viselsz,és erősen füstös színes sminked van,valamint csillog az arcod a highlighertől,mint egy diszkógömb,na az nem természetes.

De nagyon sokan vonzónak tartják ezt a kategóriát is.

2018. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Ez kb ugyanaz, mint amikor a nők azt mondják, nem számít a pasi fizetése, de ha választani kell, nem a minimalberes, mamahoteles, BKV-s pasit fogják....

A pasik is azt mondják, hogy a természetes csajok a szépek, mégis a leghelyesebbek modell típussal vonulnak.

2018. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!