Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az Essence Camouflage+Matt korrektorát használom a szemem alá és a bőrhibáimra, ezt szivaccsal eldolgozom, majd ismét egy Essence terméket használok, a Mattifying Compact Powder-t. Ezután azt veszem észre, hogy a szemem alatti ráncokba(?) beleül. Jó nyilván nincs ráncom 16 évesen, de gondolom értitek. Illetve a bőröm száraz részein is beleül a korrektor és a púder. Mit tegyek hogy ez ne látszódjon, és sima bőröm legyen? Esetleg egy primert kéne előtte használnom, vagy arckrémet? Vagy a korrektorom és a púderem hibás, és azt kéne leváltani?

Előre is köszi!:)

16L



2018. dec. 2. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sminkes vagyok. Szerintem a korrektor a hibás, illetve azzal is lehet gond, hogy túl vastagon púderezed. Primert vagy hidratáló krémet mindenképp használj smink alapnak.

2018. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a korrektor lehet a baj, lshet, hogy túl száraz fajta, ezért lesz ilyen + rögtön púderezz.
2018. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1: nekem mindegyik beleül, úgy kell simogatnom mindig, de szerintem természetes hogy a bőrömtől meglágyul, vagy lehetséges hogy nem? Ajánlj légyszi olyat ami jó!


Én csak azt ajánlom, hogy töröld meg az érintett helyen, vagy tarts magadnál egy kistükröt hogy ellenőrzizd. nekem a púderezéssel rá az a bajom hogy utána is ha beleül nagyon nehéz elkenni. a primer jó cucc lehet, azzal nekem jobb a helyzet. és hidratálj felkelés után, aztán be is szívja a bőröd mire fogatmosol jó esetben.


ja és az essence camouflage egyáltalán nem alkalmas szem alá, mivel nagyon lágy, inkább olyat keress, ami applikátoros, és szárad!

2018. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3-as!


Én ezt használom és ezt is ajánlom, pontos névén: MAYBELLINE INSTANT AGE REWIND ERASER DARK CIRCLES TREATMENT CONCEALER


Kicsit drágább ár kategória, de véleményem szerint megéri. Nekem nem ül be a ráncokba, tartós, akár a sötét karikákat is elfedi. Kicsi elég belőle így viszonylag sokáig tart.

2018. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Egyébként applikátoros korrektorom van.:)

Azért 16 évesen nem biztos hogy egy Maybelline korrektorz kéne beszereznem, mert zsebpénzből veszem a smink cucaimat, de ki tudja, egyszer lehet hogy összespórolok rá!:D

Addig is valakinek valami tippje, ami kicsit olcsóbb (mint pl. a Maybelline) korrektor?

Catrice márkáról valakinek van véleménye?:)

2018. dec. 3. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:

3#-as vagyok: én a catricet használom, de nehéz levadászni a megfelelő színt, állandóan hiányzik.

De kezdem úgy érezni, hogy csodák nincsenek, mind kopik, gyűrődik, hát nincsenek odabetonozva.

A pattanásokra meg hegekre a tégelyes korrektor jobban működik különben.

2018. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

A Maybelline egy olcsó, drogériás márka, tök fura olvasni, hogy egy sminkes drágább kategóriaként írja le...

Egyébként én a Maybelline Fit Me korrektorját szeretem legjobban, ennél olcsóbb kategóriában pedig az Essence Stay All Day korrektorját tudom ajánlani.

2018. dec. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!