Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix PC lövése mennyire fáj...

Helix PC lövése mennyire fáj és mennyi ideig gyógyul?

Figyelt kérdés

2018. dec. 11. 21:13
 1/6 anonim válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem fájt inkább kellemetlen volt. Ha normálisan kezeled 1 hónap alatt simán begyógyul. Kérj a pierceredtől piercing szúrás utáni sprayt vagy krémet.


[link]

2018. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Az elző vagyok...

Jah és ha lehet ne kozmetikussal lövesd vagy tábori körülmények között dolgozó piercerrel szúrasd.


Egy piercer és tetováló

2018. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj, egy pillanat az egész, viszont utána ugy ilyen égető érzés lesz
2018. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Tényleg csak egy pillanat az egész. Én ma csináltattam, ha érdekel bármi írj nyugodtan :)
2018. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A szúrás kevésbé roncsolja a szöveteket mint a lövés, ezért mindenképpen szúrasd. Pontosabb, higiénikusabb is. A fájdalom és a gyógyulás teljesen egyedi. Van, akinek az összes piercing közül ez fájt a legjobban, másnak meg csak egy apró szúrás. Nagyon gyorsan kész, ezért a pillanatnyi fájdalom kibírható akkor is, ha érzékeny a füled.


A gyógyulás már nehezebb. Vannak olyan szerencsések, akiknek 2-3 hónapig tart és nem okoz semmilyen problémát. De nem ritka, hogy akár 2 évig is eltart, és közben újra és újra begyullad, érzékeny, fáj. A többség a kettő közé esik. Ha rendszeresen kezeled és betartod a szabályokat (nem piszkálod, nem cseréled ki amíg nem gyógyult meg teljesen), azzal lerövidítheted a gyógyulási időt. Érdemes először titán ékszert választani, mert azt jobban viseli a szervezet.

2018. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem talán pár napig, max 1. hétig volt utána egy kis kellemetlen érzés (amit fájdalomnak én sem neveznék), de ennyi.
2018. dec. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!