Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Petyhüdt szemhélyra hogy...

Petyhüdt szemhélyra hogy lehet tusvonalat húzni? Vagy csak én vagyok béna?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és nem vagyok valami jártas a smink terén. Próbálgatom, gyakorlom, kisebb-nagyobb sikerekkel. A szemhélytus hasznàlatát akarom elsajàtítani, de nehéz. Sok videót néztem de valahogy egyiknek sem tűnt petyüdtnek a szemhéja. Könnyedén meghúzta, nekem meg pepecselnem kell vele hogy a mélyedéseket is betöltsem. Ha pedig kissè meghúzom az ujjammal a bőröm, akkor meg elcsúszik a vonal. A türelem rózsát terem, és a gyakorlás segít, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Ötlet?

2018. dec. 13. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy filces tussal vagy pedig ecsetes vastag fejűvel próbálkozz. A szemzugból indulva húzz egy vekonytól induló kifelé vastagodó vonalat, ha szükséges igazgasd. ( Fülpucolóval korrigálható). Aztán farkinca kell ugye neki, húzz két össze kötő vonalat amik hegyesen zárnak, majd töltsd ki.


-Sminkes

2018. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz elhinni, hogy 18 évesen petyhüdt lenne a szemhéjad. Egészen véletlenül nem arra gondolsz, hogy rejtett a szemhéjad? Mert akkor akárhogy próbálkozhatsz nem fogsz tudni normális tusvonalat húzni.


Amit javasolni tudok, hogy youtube-on keress rá a nyílhegy technikára, és az alapján próbálkozz.

2018. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha redos szemhejad van, nezz azsiai smink tutorialokat.

Egyebkent meg lehet tanulni szep vonalat huzni, csak gyakorlas kerdese, en pl a nekem bevalt ecsetes tust jobban szeretem, mint a filceset, pedig sokaig csak az utobbit hasznaltam.

En mikor vonalat huzok, majdnem teljesen lehunyom a szememet, a szemoldokomet viszont picit felfele huzom, igy egybol feszesebb lesz a szemhejam. En amugy a farkincat szoktam eloszor megrajzolni, eloszor az also vonalat, majd a felsot, es kitoltom kozottuk, es utana huzom meg a szemhejamon a vonalat.

2018. dec. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!