Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy normális...

Mennyibe kerül egy normális fülbevaló?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem össze a barátnőmmel és szeretnék neki karácsonyi ajándékot venni. Nem gondoltam túlságosan sokat költeni, de azért szeretnék adni a minőségre is. Mennyibe kerül egy fülbevaló körülbelül?

2018. dec. 18. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Húúú ez nagyon nehéz kérdés. Bizsu? vagy ezüst?arany? Mind más. Sztem legjobb ha bemész egy üzletbe megmondod mennyit szánsz rá és ajánlanak neked.
2018. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A h&m-ben vannak csinos bizsu szettek, esetleg az avonban is szèg nézhetsz. Nem dràgàk, 1500-300közt mozognak.
2018. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én láttam már 1500-2000ft ért is bizsut. Meg vettem már lánynak 2500ért ezüst nyakláncot fülbevalóval, meg valami kő volt benne díszítésnek.

De jó lenne tudni mire gondolsz. Bizsut nem javasolnék. De van ezüst, arany, fehér arany. 1500tól egészen csillagos égig van a határ. Bemész ékszerészetbe, elmondod, hogy erre és erre szeretnél venni, szóval nem kell egy drágaság és megveszed.

2018. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizsut semmiképp se vegyél!

Lehet, hogy vannak köztük nagyon ötletesek, de az biztos, hogy pár hónap alatt el kezd oxidálódni, mert sajnos a rézötvözetből készült ékszereknek ez a sors, és utána már sehogy sem lehet rendbe hozni.

Nagyon olcsón vannak már gyönyörű nemesacél és 925-ős ezüst szettek.

Az acél kb. bizsu árkategóriában van, de soha nem fog oxidálódni.

2018. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyöngy fülbevalò az nagyon romantikus :)
2018. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!