Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemhéj csillámot hogy kell...

Szemhéj csillámot hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Karácsonyra sminkpalettákat kaptam, ne nagy márkára gondoljatok. Van közte szemre való csillám...

Rákerestem neten, de az enyém nem ilyen mikrocsillám vagy mi a hivatalos neve, szóval nem por, amit alapba nyomkodsz ujjal vagy ecsettel. Ez ugyanolyan tartóban van, mint a szemhéjpúderek, palettán kvázi. Kipróbáltam, felkentem, viszont állagra nem porjellegű, hanem kicsit ragadós, úgyhogy rövid idő alatt össze is ült pislogásnál egy csíkban a szemhéj tetején a ráncban. Meg hát egész este kellemetlen volt, mint mikor sírás után nedves az ember szeme.


Arra gondoltam, hogy biztos kell alá szemhéjpúder - de ha ragadós, akkor azt is leszedi gondolom...?

Hogy kellene az ilyesmit használni? Jól használni? Próbáltam neten rákeresni, de mindenhol csak a profi sminkesek által használt porokra bukkantam, ilyen verzióra nem.


2018. dec. 25. 09:19
 1/1 anonim válasza:
nem feltétlen kell alá szemhéjpúder. próbálj meg alá-alapozni, úgy tartósabb lesz.
2019. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!