Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy legyek lányosabb lány? .

Hogy legyek lányosabb lány? .

Figyelt kérdés
Hogy lehetnék lányosabb lány? Még sminkelnem tul korai,maniküröshöz nem mehetek , az ithoni körömlakjaimba meg már alig -alig van , pedig ugy csinálnék egy szép mintát vagy valamit,ruhám sincs sok és a stilusomat sem tudom kiélni anyagi okok miatt,de talán most kapok egy új pulóvert.

2018. dec. 25. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyen tiszta, ápolt a bőröd, foglalkozz a hajaddal és a szemöldököddel.

Bár a lányossàg inkább a belsőben dől el :)

2018. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyen lányosabb a viselkedésed és a kisugárzásod
2018. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,egyépként próbálok figyelni az ápoltságra de nem mindig sikerül .
2018. dec. 25. 22:26
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom mèg kis tini vagy :)

Tizenévesen még nem is mindig fog sikerülni ez. De a lényeg, hogy törekedj rá.

Mellesleg:

Figyelj oda a szókincsedre (ne káromkodj, mindig minden szót helyesen használj). Érdekeljenek a művészetek (zene, tànc, festészet, könyvek). Ezek is “lányosabb” hatást keltenek.

Ha szereted a szoknyákat, akkor viselj sokszor :)

Valamint ajánlani tudom a pinterestet is, ahol tudsz inspiràlódni.

2018. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem akarlak biztatni dd nekem a muszempilla 1 d 2 d 3 d csak a termeszetesebbek drami hatast adnak melle alig kell smikelni es mindeki szerintem szebb lesz tole. Dus kis pillak.15 16 evesen kezdtem el en is sminkelni.oke koltseges mert hullik de a sajat pilladdal eggyutt amugy js hukkik a pillad cserelodik.nem karos ez xsak koktseges.toltetni kell 2 3 4 hetente koz.etikusnal. de egy szep smink magad miatt tudod novelni onbizalmad en tudom:) kis mukorom francia akar az szep is de ne hosszu kis minimalis.de sajna ez mind penz.kis csini uj rihak.sajnsos ez penz:( de edzeni szeo kis formas jo popod legyen tudsz otthon is uvegekkel vizessel emelgetni v labsulyzit rendelsz.vagy edzoterem ami szinten penz:(.penzuel sok mindent meglehst oldani:( de ne koplalj nem attol leszel szep.enni kell.a csocs is zsirbol van xD v szinten penzbol mucsocs.de nem batoritani akarlak de sajnos akinek van penze es energiaja abbol kilehet hozni a maximumot.de ha fiunak akarsz tetszeni hidd el lenne oylan is aki elfogad ugy ah vagy.a magad szepsege miatt:)...
2018. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos csak igy tenyleg. De szeresd meg mahad tuti szep kislany vagy es nem kellenek neked ilyenek.elozo voltam.raersz meg ha nagykbb leszel csajoskodni de sajnos csak igy lehet.tanulj h legyen sok penzed es megvehess magadnak akarmit😘elozo voltam.
2018. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Amuhy meg turkaloba vannak jo cuccok akar olcson.jo en mondom aki nem jar oda de nezz korul nem gaz es jo ksi cuccok vannak meg nem mondjak masok h az turi. Hajadat meg mindig legyen apolt kifesulve szetengedve novezd meg hosszura. Az a szep egy lanyon😘
2018. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Smink meg ilyen hülye trendiséget hagyd már, igy nem leszel igazi lány.. Csak mű..
2019. jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!