Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a mágneses...

Mi a véleményetek a mágneses műszempilláról?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne olyan valaki teljes átfogó véleménye a fenti kérdéssel kapcsolatban, aki már használt ilyet.

2018. dec. 28. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér sokat, leesik.
2018. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetellenes.
2018. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szempillásommal pont nem rég beszéltünk ezekről.Ahogy a szavaiból kivettem elég nagy hülyeség.A legtöbb ember szemére nem illeszkedik rá,és megvágni sem lehet mert kulonben le esnek a mágnesek róla,illetve ha véletlenül illeszkedik simán leesik magától.Azt mondta,hogy egyik vendégének sem ajánlaná.
2018. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Párduc^^ válasza:
9%

Szia!

Én kb. 1 hónapja használom minden hétköznap ugyan azt a mágneses pillát és még mindig teljesen jó. Nekem egyátalán nem esik le és nem is természetellenesebb mint a műszempillám volt. Az első pár felrakásnál megszenvedtem vele hogy ne a pilláim elejére kapcsolódjon és ott legyen a vége ahol kell de egy kis gyakorlás után simán ment és már a reggeli 15 perces smink rutinomba simán belefér. Én nagyon ajánlom ha nincs pénzed pillásra, nem akarod minden nap használni a műszempillát vagy csak simán allergiás a szemed a felrakott pillákra mint az enyém.

2019. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon jók a tapasztalataim. Nem esik le, könnyen felrakható, és sokkal kíméletesebb, mint bármilyen más pilla, amit eddig használtam, beleértve a pillásnál építettet is.
2021. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!