Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit lehet tenni, ha ilyen a...

Mit lehet tenni, ha ilyen a szemhéjam? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Az egyik olyan ráncos, a másik meg rejtett. Nagyon zavar mert élőben is feltűnő.


2018. dec. 29. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet műttetni.
2018. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen csak plasztikai sebesz tud segiteni.

Az en szemeim is ilyenek egeszen kisgyerek korom ota.

Most 25 vagyok es gondolkodom rajta hogy megcsinaltatom, pedig nagyon plasztika ellenes vagyok.

Szornyu, hogy nagyon agressziv/ideges/szomory/ketsegbeesett/gondterhelt az ember tekintete egeszen fiatalon.

2018. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Egyedi!!!!!!

Ne műttetsd meg!

2018. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A műtétről hallottam, hogy akinek rejtett azt meg tudják csinálni, de akkor nekem csak az egyiket kellene megműteni?
2018. dec. 29. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Masodik valaszolo vagyok.

Kivancsi lennen hogy neked is naponta valtozik a szemhejad rancossaganak merteke. Mert engem peldaul az is zavar az enyemben, hogy egyik nap egeszen szep, masik nap felemas, harmadik nap mindketto szornyu.

Szerintem mindkettot megcsinalja a plasztikai sebesz, mert bar fiatal vagy ( kepes alapjan) de ez idovel csak romlani fog.

Lehet hogy most meg csak az egyik szemed ilyen, de peldaul 5 ev mulva mar a masik is olyan lesz.

2018. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szép szemed van, még így is, hogy különbözőek a szemhéjak. Ázsiai vagy? Amúgy szerintem elég csak a rejtettet megcsináltatni.
2018. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy sokba kerüljön egy ilyen műtét. Altatás sem kell hozzá. Egyszerűen meg lesz, ha meg akarod csináltatni. De ha nem, úgy is jó, mert nem csúfít el!
2018. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3 attól hogy egyedi még nem fog tetszeni annak aki hordja, a 3 kar is egyedi mégis inkább leszedetném ha lenne.


Én megműtetném egy jó orvossal, munkatársamnak volt szemhéjplasztikája (sajnos elfelejtettem kinél pedig agyon dícsérte a dokit) és állítása szerint nem egy nagy dolog, nem kell tőle félni.

2018. dec. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!