Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani néhány...

Tudnátok ajánlani néhány terméket?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, tini koromban elég sok patim volt. A mai napig vannak ezzel gondjaim, a pati már kevesebb, szinte nincs is, de egy-két heg megmaradt, plusz még mindig nagyon gyorsan zsírosodik a bőröm. Tudtok esetleg ajánlani nekem való sminkcuccokat, amik nektek, hasonló bőrproblémákkal beváltak? Primereket, alapozókat, púdereket, korrekrorokat stb. Általában nem szereti az arcom a sminkelést, hajlamos tőle kipattogni, ezért keresnék olyan termékeket, amik mellett ez talán nem olyan kifejezett. Plusz hétköznapokra ha nagyon bevállalós vagyok (nem szívesen megyek ki smink nélkül az utcára), akkor csak valami mattító primert/szérumot tennék fel plusz a kis hibákra egy kis korrektort, csak eddig nem találtam olyat, ami normálisan fedne. Várom a tippeket :)

2018. dec. 30. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem catrice folyékony korrrktora vált be én csak azt használom és egy essencees mattító púdert
2019. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Benefit Porefessional primer+Makeup Revolution conceal and define korrektor+Rimmel lasting finish breathable alapozó+H&M loose setting powder= BEST
2019. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én koreából rendeltem gyógy alapozót it's skin tiger cica blemish balm cover a neve. Gyógynövények vannak benne, jól fed, és nem drága.

Még az alverde termékeit ajánlom.

2019. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!