Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon szeretnék cheek piercin...

Nagyon szeretnék cheek piercinget, de anya nem engedi?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, már 2 éve szeretném, és saját pénzből, diákmunkából fizetném ki, tehát ez se lenne gond. Anya se az a patáliázós asszonyság, kifejezetten jó is a kapcsolatunk, de miután megnézett pár képet, azt mondta, hogy ronda heget hagyna ha kivenném, és ne rondítsam el a szép arcom. Engem viszont a heg egyáltalán nem zavarna, sőt szerintem még aranyos is. Nem akarom anya háta mögött megcsináltatni, mert mindent megbeszélünk ... Ti mit tanácsoltok,hogy tudnám meggyőzni, hogy ez az én arcom és nem fogom megbánni? Illetve ha megcsináltatom végül, akkor mire kell figyelni? Mennyire " bajos " vagy zavaró a kezdeti időszakban ?

2019. jan. 8. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Azt vágod ugye, hogy a vassal/heggel a képeden 100-ból 99 srác le sem fog majd köpni?
2019. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azért csinálom, hogy másoknak bejőjjön. Amúgy meg kinek a pap, kinek a paplan :) Vannak olyanok, akiknek tetszik, én is kifejezetten az extrémebb fiúkra bukok. Aki még ezért nem állna szóba velem, az annyit is ér ;)
2019. jan. 8. 21:49
 3/4 A kérdező kommentje:
meg*
2019. jan. 8. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem engedi akkor vard meg a 18at, ez van. En is kibirtam 4-5 evet a septumommal es a mell pckkel, tetkokkal... ha annyi ido utan tenyleg akarod meg, akkor erdemes csak megcsinaltatni
2019. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!