Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyit ér meg egy full smink...

Mennyit ér meg egy full smink + műszempilla felrakás nektek?

Figyelt kérdés
Nem rég nyitottam a szalonomat, szeretnék olyan árakat szedni, ami ár érték arányban azért az olcsóbb kategória, de meg is érje azért csinálni nekem. Mit gondoltok mennyit ér egy minőségi és szép munka?

2019. jan. 10. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Ez egy paradoxon. Ha valaki szép akar lenni,eleve nem hord műszempillát meg full sminket. Annál csak a méteres,köves műköröm hányingerkeltőbb.
2019. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Semennyit. A műszempilla úgy néz ki, mint régen azokon a ronda műanyag babákon, kisminkelni meg én is ki tudom magamat, azért nem fizetnék senkinek.
2019. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alkalmi sminkre gondoltam, nem mindennapira. Tegyük fel egy esküvőre, bálra, rendezvényre. Attól, hogy mű még lehet szolid és szép. Nem olyanra kell gondolni, ami annyira feltűnő, hogy majd kiveri a szemed.
2019. jan. 10. 11:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ismerek olyan pillást aki tanfolyam nélkűl, youtube videókból "tanult" és a wishről rendeli az alapanyagot...

És olyat is aki volt tanfolyamon és utána majdnem egy évig csak gyakorolt (más munkája volt még, így csak kb 2hetente rakott 1-2 pillát), minőségi termékekkel dolgozik és olyan ternészetes a végeredmény, hogytöbben is megkérdezték, hogy milyen spirált használok.

Az elsőnek egy ezrest se fizetnék, a másodiknak 1D pillára 6500-at szoktam.

2019. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Sok mindentől függ ez. Függ a sminkmàrkától amivel dolgozni szeretnél,volt e tanfolyamod.

Amúgy mi marketingen tanultunk ár meghatározást,ti nem?

2019. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt szalonnyitás előtt kellett volna meggondolni, hogy megérje neked.


Terméktől függ, milyen márkákkal dolgozol. Na meg hogy. Ha túl olcsó, azért nem mennék, mert félnék, youtube-ról tanulta és Avonos szarokkal pingál. Ha meg túl drága, félnék, hogy mindenkire ugyanazt a ribisminket teszi, függetlenül, hogy mi áll jól neki.

2019. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!