Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Mik a legolcsóbb márkák a douglasben, amik ugyan olyan jók, mint a drágábbak?

Kaptam karácsonyra ajándékutalványt a douglasbe, de nem nagyon vagyok képben az ottani márkákkal. Nem akarok drágábbakra elkölteni, ha vannak hasonló minőségűek, csak olcsóbban. Sminkekre, esetleg arcápolásra költeném a kupont. Ti melyik márkákat ajánlanátok onnan?

Keress kérdéseket hasonló témában: Douglas

jan. 10. 13:12  Privát üzenet  

A válasz
Talan ami “olcsobb” lehet a tobbi sminktol es jo minosege is van az a NYX :) sosem csalodtam meg benne!! Illetve a sajatmarkas termekeik is jok szoktak lenni!! :)

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 11. 22:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik a legolcsóbb Chanel divatáru és mennyibe kerül?
A titán, platina, paládium, arany ékszer árai hogyan viszonyulnak egymáshoz? Melyik a legolcsóbb és a legdrágább?
Melyik a legolcsóbb körömlakk a DM-ben?
Géllakkozás otthon? Mi a legegyszerűbb legolcsóbb menete?
Ha már ki volt lyukasztva a szemöldököm újra kilyukasztathatom ugyan ott?
Alsó közép kategóriában milyen óramárkát ajánlanátok, esetleg mi a legolcsóbb svájci márka?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!