Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Tudtok csókálló rúzst amiből van piros árnyalat?

jan. 10. 14:10  Privát üzenet  

A válaszok
Maybelline Super Stay Matte Ink

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 10. 15:04 Privát üzenet
En most vettem egy Miss Sporty Matte to Last 24 ruzst, gyonyoru piros, es sokkal gyorsabban szarad es kevesbe kenodott, mint a Rimmel es a Maybelline, amibol meg kentem melle. Ja, es fele annyiba kerult mint azok :D ha nagyobb szinvalasztek lenne belole, jol betaraznek, mert irto sok matt ruzsom van, de ez ar-ertek aranyban az egyik legjobb.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 10. 21:47 Privát üzenet
Essence Ultra Last Instant Colour

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 12. 10:39 Privát üzenet

Szerintem is nagyon jó a Maybelline Super Stay Matte Ink!

Egyáltalán nem jön le, és ilyen rúzsom előtte még nem volt.

Ezt úgy mondom, hogy egy sötét fuksziás árnyalat (Artist) tulajdonosa vagyok, de van belőle legalább három piros is.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 15. 21:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik márka rúzsa "csókálló"?
Honnan tudjam, hogy milyen árnyalatú rúzs áll jól nekem?
Vékony szájhoz rúzs vagy szájfény illik inkább, hogy ne tűnjön még vékonyabbnak és jól mutasson rajta, ill. milyen szín, árnyalat?
Hideg nyárként jól állna ez a magenta/fukszia színű rúzs?
Tudnátok olyan rúzst ajánlani, amiből sokféle árnyalat van, tartós, nem jön le hamar?
MAX FACTOR LASTING PERFORMANCE alapozóból melyik a legvilágosabb árnyalat?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!