Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok csókálló rúzst amiből...

Tudtok csókálló rúzst amiből van piros árnyalat?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Maybelline Super Stay Matte Ink
2019. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En most vettem egy Miss Sporty Matte to Last 24 ruzst, gyonyoru piros, es sokkal gyorsabban szarad es kevesbe kenodott, mint a Rimmel es a Maybelline, amibol meg kentem melle. Ja, es fele annyiba kerult mint azok :D ha nagyobb szinvalasztek lenne belole, jol betaraznek, mert irto sok matt ruzsom van, de ez ar-ertek aranyban az egyik legjobb.
2019. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Essence Ultra Last Instant Colour
2019. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó a Maybelline Super Stay Matte Ink!

Egyáltalán nem jön le, és ilyen rúzsom előtte még nem volt.

Ezt úgy mondom, hogy egy sötét fuksziás árnyalat (Artist) tulajdonosa vagyok, de van belőle legalább három piros is.

2019. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Essence Ultra Last Instant Colour-nak van egy szép tűzpiros árnyalata, a Head Tomatoes.
2019. febr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!