Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Milyen nem szokványos dolgokat tettetek az industrial piercingetekbe?

Pl imbuszkulcs, biztostű stb.

Keress kérdéseket hasonló témákban: piercing, Industrial, industrial piercing, furcsa, ékszer, biztostű, imbuszkulcs

jan. 11. 18:42  Privát üzenet  

A válaszok
100-as szeg?:D

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 12. 23:05 Privát üzenet
Öntözőkanna.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 12. 23:07 Privát üzenet

Mi ez a kérdés??

én az industrial pc lyukjaimba XD industrial pc-t tettem

# 3/4Időpont jan. 19. 18:15 Privát üzenet
Előző vagyok... ha bármit terveznél, nem ajánlom. Megsérülsz, elfertőződik és fura. Ne csinálj baromságot. Ha pedig csak érdekelt, akkor sztem nem szoktak mást a helyére tenni.

# 4/4Időpont jan. 19. 18:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek lehetséges lenne egy szokványos " satírozott" tetoválásból minimalista stílusú tetoválást alkotni?
Szemhéj kontúr tetoválásnak mi a szokványos ára?
A lentebb található linkben szereplő pc-t szerintetek bárhol megcsinálják? Elviszem a képet, és akkor egyből meg tudja csinálni az ember, vagy előre oda kell szólni hogy nem szokványos helyre kérem?
Hol tudok egyedi/kevésbé szokványos (mintás) Nike Rhose Run cipőt venni viszonylag megfizethető áron?
Hol van Budapesten olyan méteráru jellegű bolt, ahol különlegesebb, viccesebb mintás anyagokat, illetve nem szokványos gombokat és kiegésxítőket lehet venni?
Régebben lehetett rendelni rockpince.hu-ról Bullet for my valentine-s hátizsákot fekete és nem olyan szokványos alakja. Honnan tudnék ilyen táskát rendelni vagy venni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!