Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Miert rancosodik fel az uv zselem a lampa alatt?

Rendeltem par szines zselet ebayrol, csak a kivancsisag miatt hatha sporolhatnek magamnam par forintot. Mi lehet a baj van olyan zsele aminek kifogastal az allapota es van ami berancosodik. Mitol lehet ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: műköröm, rancosodik a zsele, UV

jan. 13. 16:05  Privát üzenet  

A válaszok
A ráncosodás leggyakoribb oka, hogy túl vastagon viszed fel az anyagot. A másik leggyakoribb ok a gagyi minőség.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 13. 16:14 Privát üzenet
Milyen lámpád van? Hány wattos, mikor volt csőcsere?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 13. 16:45 Privát üzenet

Én is kaptam egyszer ilyen zselé csomagot ajándékba, csak wish-ről rendelte nekem az illető.

Ugyan ez volt vele, a 36db-os készletből 2db(!) zselé kötött meg. A többi beráncosodott, egszerűen nem kötött meg.

Gagyi a minősége, ennyi...! Nem éri meg.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 13. 17:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

36w, nemreg volt cserelve es a tobbi zselevel semmi problema nincs hamar megkotnek.

# 4/4Időpont jan. 13. 20:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Világos a szemöldök zselém mit tegyek?
Miért nem köt meg a fehér UV zselém? Francia véghez próbáltam. Valaki hasonló?
A sminktől tényleg ráncosodik a bőr? 13 éves lány vagyok, és nagyon szeretek sminkelni. Ha sokáig csinálom akkor ráncos leszek?!
Lina márkájú zselém van, és a felszíne nem szilárdul meg. Mi lehet az oka?
Sminkesek, kozmetikusok! Az alapozó használatától tényleg jobban ráncosodik a bőr?
Ha nincs csillámos zselém, csillámporral is helyettesíthetem? És melyik rétegbe tegyem? A fedőrétegbe, vagy az alá? Vagy hol tudnék venni jó minőségű csillámzselét?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!