Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miert rancosodik fel az uv...

Miert rancosodik fel az uv zselem a lampa alatt?

Figyelt kérdés
Rendeltem par szines zselet ebayrol, csak a kivancsisag miatt hatha sporolhatnek magamnam par forintot. Mi lehet a baj van olyan zsele aminek kifogastal az allapota es van ami berancosodik. Mitol lehet ez?

#műköröm #UV #rancosodik a zsele
2019. jan. 13. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A ráncosodás leggyakoribb oka, hogy túl vastagon viszed fel az anyagot. A másik leggyakoribb ok a gagyi minőség.
2019. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen lámpád van? Hány wattos, mikor volt csőcsere?
2019. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam egyszer ilyen zselé csomagot ajándékba, csak wish-ről rendelte nekem az illető.

Ugyan ez volt vele, a 36db-os készletből 2db(!) zselé kötött meg. A többi beráncosodott, egszerűen nem kötött meg.

Gagyi a minősége, ennyi...! Nem éri meg.

2019. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
36w, nemreg volt cserelve es a tobbi zselevel semmi problema nincs hamar megkotnek.
2019. jan. 13. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!