Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Ti melyik márkát választanátok?

Sziasztok!

Szerintetek melyik a legjobb ezek közül? Ti melyiket választanátok?

Anastasia beverly hills liquid lipstick - (Dazed)

Huda beauty liquid matte -

(Icon, vagy Cheerleader)

Nars powermatte lip pigment ( még nem választottam szint)

Most szeretnék vásárolni a cultbeauty - ról, és nem tudok dönteni... Megint vagy napokig fogok agyalni ezen, hátha tudtok segíteni. Melyik a tartósabb, melyik adja a legszebb finisht?

Nagyon köszönöm a segítséget!! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: smink, Huda Beauty, anastasia beverly hills, Nars, matt

jan. 13. 17:49  Privát üzenet  

A válasz

Nézz utána youtubeon valami review-knak,vagy csak írd be a keresőbe,ott megtudják mondani pontosan.

Vagy krémmánián,én itt szoktam megnézni a véleményeket vásárlás előtt :)

[link]

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 13. 18:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ!

Krémmánián és youtube-on én is megnéztem, összehasonlítást szerettem volna a 3-rúzs között. :) Hátha használja valaki mindet.

# 2/2Időpont jan. 13. 18:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti melyik márkát választanátok? Esetleg akinek ezekből a márkákból van vagy volt, megoszthatná tapasztalatait.
Országúti kerékpár belépő kategóriában már egész jó áron lehet kapni újat is. (aluváz, karbon villa) Ezek közül nekem legjobban a Wilier és a Cannondale bringái tetszenek! Ti...
Minőség alapján ti melyik cipő márkát választanátok?
Melyik márkát választanátok laptop vásárlás esetén?
Melyik hordozókendő típust, márkát választanátok ami biztonságos és nem macerás felvenni?
Radeon R9 280X-ből milyen márkát és típust választanátok?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!