Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az gáz ha egy fiú korrektort...

Az gáz ha egy fiú korrektort használ?

Figyelt kérdés
Nagy lilás táskák vannak a szemeim alatt és semmit se tudok kezdeni velük: Kipróbáltam minden internetes praktikát, különböző szemkrémeket és minden este megvan minimum a 8 óra alvás. Orvossal is megnézettem és azt mondta hogy elvileg a genetika miatt van. Már csak a korrektorban látom a megoldást. Ez mennyire lenne észrevehető vagy látható rajtam ha használnám? Sajnos nagyon rombolja az önbizalmamat hogy ez a kettő táska a szemem alatt van és alig merek belenézni bárki szemébe is miattuk. 17 éves srác vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 13. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Kissé gáz, de inkább kezdődő orvosi eset.
2019. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mit értessz az alatt hogy orvosi eset? már csak műtéttel lenne megoldható?
2019. jan. 13. 20:54
 3/15 anonim válasza:
3%
Sok fiút ismerek, aki sminkeli magát meg szedi a szemöldökét is. A szemöldökszedés nem gáz, a smink már inkább...
2019. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis gáz!! Javít az összképen, és te is jobban érzed magad tőle - miért lenne gáz? Szerintem próbáld ki, aztán majd eldöntöd, hogy neked való-e.
2019. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon gáz.

N

2019. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is gáz. Fogadd el magad így. És ha strandra mész a korrektort úgyis lemossa a víz. Vagy ha lesz barátnőd és este fürödtök, utána úgyis meglátszódik.

Ez annyira aprócska dolog, hogy rajtad kívül más úgysem foglalkozik vele.


És mennyit ülsz a számítógép előtt? Iszol kávét, vagy energiaitalt, vagy dohányzol?

2019. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem gàz. Ha jól korrektorozól, tehàt természetes hatása lessz de megis takat, akkor szerintem nyugodtan hasznàlhatsz. Ha ettől lessz önbizalmad akkor nyugodtan! :)

A szemöldök szedés se gáz , ha nem esel túlzásba! A vékony íves az már gáz.

Inkább egy rendezett ferfi szemöldök, mint egy összenőt dzsungel! :)

A sok beszólast meg ne vedd magadra! Senkinek semmi köze!

2019. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi bőven belefér!

Igaz nő vagyok, de én is ezzel az ákozott karikássággal küzdök. Tudom milyen xar érzés és én sem tudok vele mit csinálni(néha úgy nézek ki mint akinek behúztak).


És attól még h ha lesz egy párod akivel X idő múlva látjátok egymást fürdés után "smink" nélkül az merőben más, mint idegenek előtt, mert valószínű a pároddal már lesz egy olyasfajta bizalmatok egymással, hogy az pár karika pont nem fogja érdekelni.

Viszont ismeretlenekkel nincs ilyen mély kötelék ami eléggé elveszi az ember önbizalmát.

2019. jan. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel épp nem feltűnősködni akarsz, hanem olyan módon eltűntetni egy hibát, hogy ki se derüljön, sminkelve van, így nincs miről beszélni. (Hajrá, csak aztán legyél ügyes, azt nem tudom mennyire kivitelezhető az észrevétlenség.)


Ami viszont feltűnik veled kapcsolatban, hogy jóval kifinomultabb és szorongóbb típus vagy sok más fiúnál. Ugyanis más fiú észre se venné magán ugyanezt a problémát, ha észre venné, totál leszrná, ha mégse, akkor se tudná, hogy egyáltalán létezik ilyen szó, hogy korrektor, meg amúgy is a végtelen önbizalmán mit se változtatna ez az egész történet... Hidd el, mindig előbb van, hogy valaki aggodalmaskodó típus, és után jön, hogy talál magán problémát, amin szoronghat. Akkor is talál, ha nincs.

2019. jan. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Èn lánynak láttam karikákat.

Olyan magabiztosan viselte,hogy utana en is imadtamenyèimet.

Ès láttam mèg kiszemeltemnek is tetszett az,hogy mennyire elfogadom.

Hozzáteszem a lány...nem tùlzok,ettől volt egyedi!

Ha szeretnèd karikáid,más is szeretnè.

Jòl gondold meg,mert lehet èpp emiatt fognak kerülni lányok.

Mivel fura lenne.

Èn mèg olyan pasit se szeretnek,aki szemoldoket szedi.

Fő a termèszetessèg.

De probáld meg,hogy lásd,milyen hatást vált ki másokbòl.

2019. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!