Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Melyik a tökéletes hidratáló alapozó alá?

Kombinált az arcom (T vonalban zsírosodik és szárad is) és szeretnék egy jó hidratáló krémet találni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: alapozó, hidratáló, krém, hidratálás, smink, sminkelés

jan. 15. 15:29  Privát üzenet  

A válaszok
Nivea make up startert használom, nekem bevált. Szintén kombinált bőröm van, a száraz részekre nagyon jó, sokkal szebb az alapozó ha előtte ezt használom, de nem mattít úgyhogy a zsírosodással sok mindent nem kezd (viszont én már annak is örülök, hogy nem fénylik hamarabb át tőle az alapozó). Nagyon gyorsan beszívja a bőr, jól hidratál és szebb rajta a smink.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 15. 21:00 Privát üzenet

Én is a Nivea make up startert használom és pont ilyen szerencsés a bőröm.T vonal brutál zsríros, tág pórusok, amúgy meg extrém száraz, a testemen meg annál is jobban...

Nagyon hamar beszívódik, ez a lényeg és sokkal szebb tőle a smink is...

Estére szoktam vastagabban bekrémezni, hogy a zsírosabb részekre meg mattító bórmegújító szérumot rakik.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 28. 22:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Világos alapozó 2000 és 3000 körül? (részletesen lent)
Melyik márka sminkjeit ajánlanátok minőség szempontjából?
Meg fog romlani ha osszekeverem?
Az Aden BB krémjét használhatom a kombinált börömre?
Sminkalap gyanánt először hidratáló, utána BB krém?
Mik a tapasztalataitok a Garnier hidratáló alapozóval kapcsolatban?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!