Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Korrektort alapozót púdert...

Korrektort alapozót púdert milyen sorrendben kell használni?

Figyelt kérdés
És kell kenni valami hidratálót előtte az arcbőrre?

2019. jan. 16. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Ebben a sorrendben. Ha a bőröd zsíros, akkor ajánlott startert használni.
2019. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Alaposan letisztitod a borod, fel teszek primert majd alapozo korrektor(mondjuk van aki forditva csinalja de szerintem annak nincs ertelme) es aztan puder

Vagy legalabbis en igy csinalom

2019. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Arcmosás, tonizálás, szérum, szérum, hidratáló, korrektor, alapozó, púder.


Ez az, ahogy én csinálom, és nem idióta, aki máshogy csinálja.


Szem alá nem alapozok, csak korrektort teszek és eldolgozom a vonalakat.

2019. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Tisztítás, hidratálás, alapozó, korrektor, púder, pirosító.

A korrektort oda teszem, ahol az alapozó nem tudta elfedni a bőrhibát.

2019. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Lehet előbb a korrektort, csak nincs értelme, mert elmozdul ahogy rákerük az alapozó. Azért utána kell, mert így elég azokra a területekre felvinni amit az alapozó nem fedett jól le. Az meg alapszabály, hogy előbb a krémtermékeket kell fevinni és utána a port, különben nem lehet jól eldolgozni a terméket és csúnya lesz a végeredmény. Ajánlatos előtte arckrémet is használni és/vagy hidratáló primert, főleg ha száraz a bőröd.
2019. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, ki pontozgat le minket, de megjegyzem, nincs arra alapszabály, hogy milyen sorrendben kell :) (sminkeseknél sincs egységes vélemény) Plusz, mivel én zöld korrektort használok, azt mindig először teszem fel, és csak a szemem alá, mivel nagyon lila.
2019. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

6-os, felpontoztalak, de lila karikára (nekem is az van) sárga kell. Zöld pirosra jó.

Komplementer színeket kell használni, hogy kiüssék egymást.

2019. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Köszi 7-es, aranyos vagy :D neked is ment a zöld kéz :)

Igen, ismerem a komplementeres trükközéseket, de nekem tényleg az vált be. Bár, igazából félig lila, félig zöldes, néha fekete a szemem alatt.

Lehet, hogy nem a zöld színe miatt vált be (inkább halványzöldre színezett rendes korrektor), hanem csak simán jó a fedése. Passz, nekem bevált, mindig ilyet veszek :)

2019. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

1.arc mosás ezzel: [link]

2.áttörlöm ezzel:

[link]

3. átmosom még ezzel is :D :

[link]

4. majd bekenem még ezzel:

[link]

5. még ezzel is... :D :

[link]


ezután először alapozó vagy bb krém,(Garnier,Loreal True Match) utána korrektor(maybelline fit me vagy anti age) és fixálom por púderrel: [link]


remélem segítettem, én így csinálom..:)

2019. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!