Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magamnak szúrjam a tragust?

Magamnak szúrjam a tragust?

Figyelt kérdés
Az érdekelne különösen, hogy milyen veszélyekkel jár. Vannak ott akupunktúrás pontok vagy csak a porcban? Szúrtam már 5-6 fülpiercinget magamnak, de ezt még nem mertem.

2019. jan. 16. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ne próbáld meg, ott már idegek is vannak, jobb szakemberre bízni. Volt egy ismerősöm akinek annyira begyulladt, hogy kórházba került vele.
2019. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Steril cuccokkal, steril helyen.

Mindenhol vannak idegek, mindenhol vannak erek, igazából az a kérdés mennyire vagy gyakorlott, mennyire tudsz sterilen és precízen dolgozni, hogy neked is tetszen és ne legyen semmi fent álló probléma.

De inkább bízd profira.

Ha begyulladna, kezelni kell.

Olyan nincs hogy annyira begyullad (magától), hogy kórházba kell vinni, olyan viszont van, hogy hanyagul vagy nem is kezeli.

Sok sikert:)

2019. jan. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Semmiképp!!!

Nem éri meg ezen spórolni, ugyanis le is bénulhatsz!

A fül szurkálása nem játék még a “szakemberek” körében sem, nemhogy a laikusoknál.

2019. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bénulás? Ugyan kérlek.

Van rá élő példa vagy csak tévhit?

Én még nem hallottam róla, pedig 4 éve vagyok piercer és sok helyen dolgoztam már.

Ezek csak tévhitek, ugyan úgy, mint hogy az ajak piercingtől lebénul az arca vagy bármi😂

Fertőzéstől esetleg nagyon csúnyán begyulladhat de ez steril eljárás során lehetetlen ( szabályszerű, rendes utókezeléssel)

22/L piercer

2019. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne magadnak csináld
2019. jan. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan szurd magadnak, nekem a parom szokta.. most en is tragust szeretnek. Szerintetek kb 2.1-es tuvel oke ha szurjuk? Kb 1,2 pc megy bele majd
2019. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!