Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Karika orr piercing (oldalt),...

Karika orr piercing (oldalt), és microdermál piercing vélemények?

Figyelt kérdés
27/L vagyok

2019. jan. 18. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jól tud kinézni mind a kettő, viszont elsőre az orrban karika macerás, illetve a microdermál alapból macerás ékszer. Én szerettem a microdermálom, de hiába gyógyult meg, így is kilökődött. Nyoma nem maradt. Van, aki többször is újra csináltatja és sokadik alkalommal megmarad. Van akinek hetek után kilökődik és nem vesződik vele. Kevesen vannak, akiknek elsőre bent marad addig, amíg ki nem vetetik.

A karika meg orr és arc kérdése, hogy jól állna-e vagy sem.

Milyen más véleményre van kíváncsi?

Lesznek akik azt mondják, hogy fúj, meg ronda, lesznek akiket nem érint, hidegen hagyja és lesznek akiknek tetszik. Ez is egy megosztó dolog.

2019. jan. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!