Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehetnék szép smink...

Hogyan lehetnék szép smink nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretnék szép lenni smink nélkül. Réggebben kb 15 éves koromig egyáltalán nem sminkeltem,mostanában kezdtem el jobban sminkelni.

Amit használok:alapozó,egy kis bronzosító,szempillaspirál,szemöldökpor,és néha egy kis barna rúzs.Próbálom a természetes hatást elérni,de szeretnék smink nélkül is szép lenni.


Alapjában véve az arcbőröm pattanásmentes,ritkán menzesz előtt megjelenik pár pattanás.Hidratálom,arcpakolást használok,tonizálok,viszont mégis színtelen,fakó(nem dohányzom,alkoholt is ritkán fogyasztok),főképp ez miatt is használok alapozót.

Szemöldököm nem túl vékony,nem túl vastag,viszont itt-ott hiányosak(valami módszer?)


Sminkelésem elkezdése előtt is "természetes szépségnek tartottak" viszont már nehezen tudom elképzelni hogy smink nélkül járjak pl.suliba


Valami ötlet?

19L


2019. jan. 18. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Használok alapozót, mert az arcom foltos, színtelen, nem szép egységes. Szemöldökömet áthúzom (a természetes vonalat, kiegészíten a hiányos helyeket de nem rajzolok olyan romdán körbe) és ennyi. Ha van valami alkalom, esetleg szempillaspirálozok. Tök jó lenne ezeket kihagyni, nem értem másoknak miért ilyen szénaz arcbőrük és én mit csinálok rosszul :/
2019. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
84%

Hát a szemöldököddel járj kozmetikushoz pl,ő befesti kiszedi nem kell neked otthon külön porozni vagy rajzolni, szempillára meg szempilla lifting,szintén kozmetikus.

Alapozó helyett használj BB krémet pl egységesíti szépen az arcbőrt, esetleg pirosíthatsz rá meg bronzosíthatsz de szerintem az felesleges és bb krémen nem mutat túl jól:)

remélem segítettem:)

2019. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért szép az arcbőrük, hogy sminkelnek, minimum alapozóval. Azt nem írtad, hogy nyűg-e neked a sminkelés, de ha szereted, akkor felesleges erre rágörcsölni, hogy jajj, smink nélkül akarok lenni, de nem vagyok szép. Sminkelj, ahogy eddig, pont natúr, amiket felsoroltál.
2019. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak megszokás kèrdèse.

Èn abbahagytam a sminkelèst.

Most pedig sminkel èrzem magam csùnyának.

idő...amig hozzászoksz a termeszetes szèpsègedhez.

2019. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyáron elég szép szinem volt.

Illetve a szoli javított az arcomon, szebb és egyenletesebb lett. Én is nagy sminkes voltam..

De úgy szoktam le róla, hogy nem volt időm reggel kisminkelni magam, így elvittem a suliba a napi sminkem, de ott pedig nem volt kedvem sminkelni.. Úgy kibirtam egy napot, és rajottem, hogy nem is olyan rossz... 😊

2019. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!