Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Erős fedesű alapozó rendkívül...

Erős fedesű alapozó rendkívül világos bőrre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok nekem egy erős fedésű alapozót ajánlani? Rendkívül világos a bőröm a legtöbb márka legvilagosabb árnyalata is sötét nekem. Egyébként a Maybellin Fit me alapozóját használom a mindennapok során, de ez egy számomra elég gyenge fedést biztosító, amivel nincs gond mert nem problémás a bőröm,viszont a mensi héten borzasztó és arra valami erősebb kell. Illetve egy alkalmi smink is szebb egy erősebb alapozóval.


Előre is köszönöm!



2019. jan. 25. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress alapozót magasabb árkategóriában. Az estee lauder double wear alapozojat pl sokan dicsérik és sok árnyalat van belőle. Esetleg a catrice HD liquid alapozojat nézd még meg, hátha jó az árnyalat.
2019. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ár nem számít, mert úgy is sokáig elég lenne, mivel ritkán használok erős fedesűt. Catrice-t próbáltam sötét volt, a másikhoz meg sajna nem nagyon tudok hozzá jutni, az itteni drogériák nem forgalmazzák.
2019. jan. 25. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendelős verzióból még a makeup revolution alapozó stickje jutott eszembe. Van belőle vagy 20 felé árnyalat és nem is horror az ára. Ha azok közt se találsz, akkor még az is jó lehet, ha a meglevő alapozodhoz veszel vilagositot és kikevered azt az árnyalatot ami neked jó.
2019. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, hogy nézz körül online koreai alapozóknak. Általában mind jó minőségű és a leghófehérebbtől mindenféle világos árnyalatot megtalálsz. Ebben a negatívum, hogy nem tudod csekkolni, hogy milyen szín lenne a megfelelő csak a tippelés marad:D Yt tele van foundation review-kal, ajánlom nézegess párat mielőtt választasz.
2019. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!