Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A mellélőttek Rossmann+...

A mellélőttek Rossmann+ kártyával szerintetek?

Figyelt kérdés

Áttekinthetetlen teljesen

Vásárolj minden negyedévben 2x3000-ért és kapsz 4db 10%-os kupont, amit csak abban a negyedévben használhatsz el?


[link]


Szerintetek ki fog velük kínlódni?



2019. jan. 28. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a negyedéves korlátozás nem tetszik. Viszonylag sokat költök kozmetikumokra, tisztítószereket is ott veszem, így valószínűleg ki fogom tudni használni. De macerás, hogy ezért 3 hónap alatt hatszor kell elmennem hozzájuk (vagy ötször, ha a 2x3000 Ft-ot sikerül egy vásárlással elintézni). Más városban van, alap esetben havonta egyszer járnék arra.

Másrészt 6000 Ft önmagában is elég sok. Aki csak tisztálkodószereket, mosószert stb. vesz (szóval semmi plusz dolgot, mint például smink/milliomodik arckrém/maszk/hajpakolás/balzsam/körömlakk), az nem biztos, hogy sokkal többet költ ennél. Lehet, fel sem tudja használni a kuponokat.

2019. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A dm pontgyűjtője sokkal jobban tetszik pont emiatt. Én csak apróságokért szoktam beugrani, szinte nincs olyan alkalom, hogy egy összegben 3k t otthagyjak.
2019. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Korábban a postaládába bedobott kuponokat egész jól tudtam használni, ezért is bosszant most ez.
2019. febr. 16. 00:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, aki eddig nem kapott postaládájába kupont.

De igen, rosszabb ez a dolog...már ha eddig kaptál kupont a postaládába.

2019. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!