Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrkarika, és problémás bőr?

Orrkarika, és problémás bőr?

Figyelt kérdés

Főleg hozzáértők, és olyanok válaszát várom, akikkel esetleg megtörtént ez. Nos: nagyon tetszik az orrkarika (orrcimpába), de elég problémás a bőröm, az orrom nagyon miteszeres (kezelés ellenére is), és egyszerre zsíros, és száraz a bőröm. Tehát könnyen és hamar eltömődnek a pórusaim, de mellette hámlik és adott esetben húzódik is az arcbőröm. Ilyen körülmenyekkel lehetséges orrpiercinget hordani? Van, aki ebben a cipőben jár? Illetve piercingesek, ti mit javasoltok?

A válaszokat/tanácsokat előre is köszi!



2019. febr. 2. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is problémás az orrom, miteszeres, könnyen zsírosodik. Hámlani szerencsére nen hámlik túl sokat de az is előfordul. Engem nem hátráltatott a piercing, elején nyilván nem lehet egy ideig, de ha meggyógyult, akkor arc tisztításnál vedd ki, mert zavarni fog. Pár jó tanács: az elején, ha sminkelsz, próbáld elkerülni, ne jusson semmi még véletlenül se oda. Miután meggyógyult is figyelj rá, néha nem árt megfelelően letisztítani az ékszert/ékszereket. Egyébként szerintem az egyik legjobb pc, hamar gyógyul, problémamentesen(ha oda figyelsz rá természetesen).
2019. febr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ne a náthaszezonban csináltasd 🤣


A friss piercingnek az a legjobb ha békén van hagyva.


Mindenképpen implant minőségű titánium legyen a fém, ne legyen kő vagy egyéb firlefrac rajta amiben megül a dzsuva. Minimum egy hónapig se sminket, se nyomkodást se ékszercserét nem kéne.

2019. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!