Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van ilyen itt rajtam kívül,...

Van ilyen itt rajtam kívül, aki ennyire imád sminkelni?

Figyelt kérdés
Én imádom használni a szemceruzát(fekete), amit négy rétegbe bepúderozok, hogy ne folyjon szét, ugyanis tél derekán is izzadok, mint a ló. :D:D Ezután szempillaspirált használok. Majd jöhet a rózsaszín szájfény vagy a piros rúzs, a pólóm színétől függően. nekem ez a reggeli készülődős rutinom, és egyszerűen imádom magam kifestve(na jó, természetesen se vagyok csúnya, szerintem helyes kislányos az arcom). De kisminkelve sokkal elegánsabbnak és vonzóbbnak érzem magam(nem beképzeltségből).

2019. febr. 12. 11:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom ezzel a kérdéssel mondani, hogy még a WC-re se tudok kencék nélkül kilépni!
2019. febr. 12. 11:46
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Amíg nem zavarja meg az életed addig nem baj. De ha emiatt késel valahonnan (főleg ha fiúhoz mész!), vagy nem jut idő valami fontosra, akkor inkább ne kend ki magad.
2019. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sosem késtem még emiatt, 14 éves korom óta se(azóta csinálom).


22/nő

2019. febr. 12. 11:55
 4/8 Miss Endzsi ***** válasza:
74%
Én is imádom. 13 éves koromtól sminkelek. Azért használom, mert a ruháim megkövetelik a sminket a teljes összhatás érdekében. Természetesen se vagyok csúnya, de úgy nagyon kislányos az arcom.
2019. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Én is imádom a sminket.

Betegnek érzem magam ha nincs rajtam.

De ilyen kb szökőévente egyszer van. 😆

De anyaként nem mindig jut időm rá hogy reggel kimenjen szépen magam.

Van hogy megcsinálom az egyik szemem.

Utána felkapom a gyereket.

És kb negyed óra múlva a másik szemem.😆

2019. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem itt kezdődik a sminkimádat, hogy szereted a szemceruzát és használsz szájfényt :D

Én viszont rendesen mániákus vagyok, gyűjtöm a különlegességeket, legújabb szerzeményem egy Smashbox LA Cover Shot paletta, minden nap sminkelek, igazából mindig ugyanazt a BB krémet, korrektort, púdert, szempillaspirált, szemöldökceruzát és bronzosítót használom, a pirosítót, highlightert, szemhéjpúdert és rúzst viszont az outfitemhez és a kedvemhez igazítom. És minden reggel hihetetlenül élvezem :D

De komolyan, mindig nézem az újdonságokat, nagyon gyakran veszek új cuccokat, de még a legrégebbi palettámra is úgy vigyázok, és úgy szeretem mint a legújabbat.

Nem vagyok amúgy ronda smink nélkül, és csak azért csinálom mert élvezem. :D

Na, ez a sminkimádat :D

2019. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Egyetértek a 6ossal,attól mert használsz szemceruzát még nem vagy smink imádó,az valahol ott kezdődik amit Ő is leírt.
2019. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is imádok legrégebbi dolog amit imadok sminket vásárolni,és használni.
2020. júl. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!