Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vannak még szép lányok?

Vannak még szép lányok?

Figyelt kérdés

Mert amelyik sminkel nyilván azért teszi mert nem szép :P

Meg mi az már hogy valakinek nincs szemöldöke? meg műköröm stb ><?


2019. febr. 12. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Tudod. Van aki hobbiból sminkel. Vágod, azért csinálja, mert élvezni. Én is sokat sminkelek, pedig nem vagyok ronda, hidd el :D

És azért van műkörmöm, mert az eredeti körmöm olyan gyenge, hogy vagy olyan rövid, hogy az már csúnya, vagy ha növeszteni akarom, egyből letörik.

2019. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
57%

Én szeretek sminkelni, és sokat is sminkelek, de nem vagyok csúnya nélküle.

Ha valaki sminkel, nem jelenti azt h nélküle nem szépxd

Műköröm meg most miért ne?

2019. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem igazán értem a leírást..Amíg nem tudsz épkézláb mondatokat összerakni,ne csodálkozz,hogy nem találnak meg a normális,szép lányok.Ahogy írták is előttem,sok lány hobbiból sminkel.Én pl nagyon ritkán sminkelem magam,általában inkább elmegyek sminkeshez ha valami alkalomra kell.Arról,hogy nincs szemöldöke smink nélkül,nem feltétlenül tehet,van akinek nem olyan dús és erős,hogy látszódjon.A műkörömmel pedig megint nem értem,hogy mi a gond.Amíg neki tetszik,és kényelmes addig nyugodtan csinálja.
2019. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdezem h mért ne, hanem hol vannak azok akiknek van szemöldökük xd?
2019. febr. 12. 20:59
 5/9 A kérdező kommentje:
3. de én arrol beszélek hogy sokaknak csak odavan festve, nem az hogy halvány mert az azért látszik, de a többségnek csak olyan felfestett valami van.
2019. febr. 12. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sminkelek (mert nem tudok :D), nincs műkörmöm, van szemöldököm, még sem tartom magam szépnek? Szerintem nem ezen múlik, hogy valaki szép-e, inkább a vonásain. :) Van már sminkes (végzettség) ismerősöm, ők sokat sminkelnek ugyebár, de anélkül is jól néznek ki.
2019. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. te szép vagy tuti :P
2019. febr. 12. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a logika :D 6-os voltam.
2019. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak a tényeket közlöm :'D
2019. febr. 12. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!