Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Zsíros de nagyon nagyon világos bőrre milyen alapozót ajánlotok?

Próbáltam már a

Catrice All Matte Plus és az HD Liquid alapozót

NYX Stay matte but not flat

L'oreal True match.

Sokan ajánlották zsíros bőrre a L'oreal Infallible 24 órás matt alapozóját, de a 13-mas vanília árnyalat atomsötét, a porcelain árnyalatot meg egyszerűen hónapok óta nem tudom beszerezni.

Maybelline Fit me és Affinitone abszolút nem vált be.

Valami ötlet?

febr. 12. 20:42  Privát üzenet  

A válaszok

Nekem a Maybelline Fit me Matte+Poreless vált be eddig a legjobban. A sima Fit me nálam se működött.. Az én bőröm is zsíros és világos. Az én árnyalatom a 115 Ivory.

Szerintem érdemes kipróbálni, sokféle árnyalatban kapható.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 13. 16:57 Privát üzenet

Makeup factory oil free foundation

Nagyon világos színek vannak belőle 🤔

# 2/2Időpont febr. 14. 08:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Világos bőrre tudtok ajánlani kontúrozó terméket?
Milyen tust ajànlotok?
Erős fedesű alapozó rendkívül világos bőrre?
Milyen voroset ajanlotok egy zoldes barnas szemu, vilagos barna haju lanynak, hajfestes celjabol?
Milyen naptejet vagy kremet (nev, faktor) ajanlotok 1 eves vilagos bőrü gyereknek?
Milyen hajfesteket ajanlotok?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!