Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempillát szüneteltetem,...

Műszempillát szüneteltetem, mennyi idő alatt nő vissza eredeti hosszúságúra a pilla?

Figyelt kérdés
Kb fele olyan hosszú, mint pillázás előtt volt. Mi a tapasztalatotok, mennyi idő alatt nyerte vissza az eredeti hosszát?

2019. febr. 13. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem változott tőle. Nem lehet, hogy csak megszoktad a hosszú pillát? Vagy túl sokat és/vagy hosszúakat tett fel a pillás? Azt tudod, hogy milyen anyagokkal dolgozik (ismerek olyan pillást, aki wishről rendeli a ragasztót, pillakat...). Én lehet, hogy elgondolkodnék a váltáson.
2019. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Jól dolgozik és jó anyagokkal. Több barátnőm is járt így, és nem ugyanoda járunk. Lehet, hogy ez típus függő, kinek hogy bírja a pillája. Biztos benne van az is, hogy megszoktam a hosszút, de látom is, hogy valamivel rövidebb. Vettem alverde szempillaerősítőt hátha hat valamit :) És közben várom, hogy visszanő a hossza :)

2019. febr. 13. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is kisebbek lettek a műpillátol most mar azert nőnek vissza kb ilyen 2-3 hét volt nekem.Én isanás szempilla erosito szérumot használok:)
2019. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szia,

nekem is most kezd valahogy kinézni :) még nem az igazi, de már lehet spiralozni normálisan. kb 2-3 hete nincs fent a műpilla.

2019. febr. 22. 05:36
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy kis infó, ha valaki hasonló témában keresgélne.

kb 3 hét alatt olyan lett a pillám, mint előtte. Az a pár hét elég vacak volt, de hozzászoktam. Most pedig már hosszabb, mint előtte. Alverde szempillaerősítő spirált használtam, most pedig spirálozás előtt alverde primert használok a szempillaspirál alá, gyönyörű lesz tőle a pilla.

2019. ápr. 9. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!