Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ki találta ki a...

Lányok! Ki találta ki a hófehér körömlakkot, és az egy kézfejen több színű lakkot?!

Figyelt kérdés

Mindkettő hülyeség. A hófehér úgy néz ki, mintha valaki óvodásként otthon festegetné magát a hibajavítóval, az egyik ujjon másra festeni meg már óvodánál is furcsább. Jó, van akinek jól áll, de az inkább körömfüggő, neki alapból nem is kellene festenie magát, mert szép.

Ez bejön a férfiaknak? Vagy kinek akartok tetszeni? Mindig azt hallom, hogy a magassarkút a férfi elnyomás kényszeríti rá a nőkre... de ezeket a brutál körömlakkokat ki? És miért olyan, mint a vírus, hogy valaki elkezdi, és mindenki leutánozza, és senkinek nem jut eszébe, hogy ez csúnya?



2019. febr. 14. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Jezusom...🤣🤣🤣

Es a pasik miert sminkelnek, miert viselnek rozsaszin v naku polot? Istenem...😂😂😂🤣😩

2019. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyum mindig azt mondta, mintha diszperzitbe mártottam volna. :)


Engem nem érdekel, kinek mi a csúnya, és hogy a férfiaknak tetszik-e. Nekem tetszik. És "az én időmben" nem volt sajna ennyire fehér, nem bézs, nem áttetsző fehér lakk, úgyhogy én bespájzoltam belőle.

2019. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon meglepő lesz: magamnak akarok tetszeni. Azért lakkozom fehérre, vagy akármilyen színre, azért hordok magassarkút, stb., mert nekem tetszik.

Neked nem tetszik, másnak meg igen. Ennyi.

2019. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Divat színek körömlakk trendek ez olyan mint egy divatos ruha, öltözék egy kiegészítő termek.

Valaki elkezdi és sokan folytatják... ennyi. Ez csak jon...

2019. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem a te véleményed alapján fogom a körnömet csináltatni.😄Neked nem tetszik oké,mondd el a barátnődnek,beszéljétek meg de mások kezéhez semmi közöd.
2019. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A férfiak furcsa divatjáról is megvan a véleményem, igen, az se tetszik. De nem is kell. :D :D :D


Ja, reméljük ez a hipózás hamar kifut, de ez a 4/5-ös lakkozás már tart pár éve, és nem akar véget érni.

2019. febr. 14. 19:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda problémák :D
2019. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

És téged ez miért zavar??


Ízlés kérdése, hogy ki mit tart hülyeségnek. Attól még, hogy te azt mondod, nem lesz az.

2019. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért zavar, mert nem tetszik. Mint a műszempilla. De még sok furcsaságba belemehetnék. :D Persze egyszerű vagyok, mert az tetszik, ha minél kevesebb a smink. Nem jobb, ha nem kell rá költeni, és nem is telik el a fél reggel azzal, hogy sminkelni kell? :D Na, ugye...
2019. febr. 19. 10:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy fehér vagy piros a körömlakk, nem egyenlő azzal, hogy naturál smink, vagy maszknyi vakolat van valakin. :D
2019. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!