Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemoldok festeket...

Milyen szemoldok festeket hasznaljak?

Figyelt kérdés
Szoval szeretnek valami jo szemoldok festeket (valami krem allagura gondoltam amit ecsettel tudok felvinni) eddig szemoldok ceruzat hasznaltam de szeretnek ilyen kremesre valtani.Van egy olyanom de csak 400 ft volt es mindig beszarad es foltosan fogja be.Van olyan resze a szemoldokomben ami jobban ki van szedve mert nem jo az alakja a szemoldokomnek es oda rajzolni szoktam a veget.Szoval valami olyan kene ami a sima bort is jol befogja es nem foltos, szep erosen fog.Mert a legtobb iyennel az a baj hogy a szorszalalat befogja viszont azon a reszen ahol nincsenek szemoldok szorszalak ott nagyon halvanyan fog.Remelem tudtok valami olyat ajnlani ami mindenhogy szepen befogja.Max 5000 ft-ot adnek ki ilyenert.

2019. febr. 20. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
a maybelline-nek és a makeup revolutionnek van szemöldök pomádéja. Ezek itthon könnyedén beszerezhetőek. az essensenek is van, de arról nincsenek jó véleménnyel a krémmánián.
2019. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az avonnak hasznalom a szemöldök géljét és nagyonjo ilyen 1200 ft körül van.Régebben a p2 szemöldök géljét használtam az is teljesen jo és 1600 ft körül van :)
2019. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami egyszerűbb: henna. Több hétig tart, kínai boltokban lehet kapni, egy szem van a csomagolásán.
2019. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!