Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akinek van piercingje akárhol...

Akinek van piercingje akárhol az elmondaná nekem hogy mennyire fájdalmas mikor csinálják?

Figyelt kérdés
Szeretnék az alsó ajkam alá két oldalra piercinget de nem tudom mennyire lehet fájdalmas. A videók amiket néztem senki még csak meg sem rezzent.
2019. febr. 20. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak ne nézz rá előtte a tűre.
2019. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szalonba menj.

Nekem septumom van, az 6-7/10 volt kb, utana egyszerre csinaltattam 2 mell pct azok 5/10 talan. De barmikor barmelyiket ujracsinaltatnam. Csak addig faj amig szurjak.

2019. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen pillanatnyi fájdalom de gondolom utána sem kellemes 1-2 napig.
2019. febr. 20. 18:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is septumom volt. Abban a pillanatban persze fájt, de nem kibírhatatlanul, az egyik szemem bekönnyezett és ennyi volt a reakcióm. Utána már 1 perccel sem fájt.
2019. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a septum csak kellemetlen volt 2 hetig mert megfaztam. Mell pc szuras utan mar aznap hason aludtam.
2019. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nyelvembe van mai napig.


Inkább csak kellemetlen volt, amikor pedig éreztem, hogy kezdene fájni ittam rá mentás-kamillás teát.


Pc-s ismerősök néztek is, hogy jól bírom és be se dagadt úgy, mint nekik.


Szóval ember függő (fájdalomküszöb is.

2019. febr. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Na azzal számolj, hogy be fog dagadni a szád egy kicsit a szúrás után pár napig.

Kb 2 hétig szar lesz

De a szúrás amúgy nem olyan vészes. Csak pár pillanat az egész. És nem is fáj. Nekem legalábbis csak kellemetlen volt


Utána viszont eléggé szar vele enni. Hosszabb a pc szára pont azért hogyha egy picit dagad a szád ne legyen gond.

Nekem mindig beakadt a pc talpa a fogamba kajálásnál.

Nem ehetsz kb 2 hétig tejtermékeket. Ha dohányzol akkor egy darabig azt is mellőzni kell.

Szerintem akkor jársz a legjobban ha titán ékszert tetetsz bele. Ezzel gyorsabban gyógyul.

2019. febr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor titán lesz majd. Tejes dologgal nem lesz baj mert tejfehérje allergiám van így nem eszek tejest és nem is cigizek szerencsére.
2019. febr. 21. 10:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fáj, hiszen átszúrják a bőrödet, de annyira rövid idő alatt megvan, hogy ez ne tántorítson el. Sokkal fájdalmasabb dolgokat is kibír az ember, ezt pedig megkönnyíti, hogy önként és szívesen vállalod. Hogy kinek mennyire fáj, az egyedi, ezért előre nem lehet megmondani. Fontos, hogy jó, tapasztalt piercert válassz, aki gyorsan és pontosan dolgozik, és mindent alaposan fertőtlenít. Ezzel sok fájdalmat elkerülhetsz.


Utána egy ideig még nagyon kellemetlen, de akkor már megvan, lehet neki örülni és át lehet vészelni. Ha rendesen kezeled, néhány hét alatt meggyógyul.


Én azt hallottam és tapasztaltam is, hogy ha kettőt szúratsz egyszerre, a második valamiért jobban fáj. Nem biztos, hogy ez mindenkire igaz, de nálam bejött.

2019. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az alsó ajkam alatt van piecringem bal oldalt. (Lip) A szúrás nem fájt csak egy NAGYON PICIT csípett épphogy lehetett érezni, mert kaptam lidocaint. Utána rá fél órára már lehetett érezni hogy fáj, hozzányúlni egyáltalán nem tudtam, enni is csak úgy tudtam 2 hétig hogy nagyon apróra fel vágtam minden kaját.
2019. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!