Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szúrni fogok magmnam egy...

Iameagle kérdése:

Szúrni fogok magmnam egy helixet. Úszni járok rendszeresen. Lehet valami baja? Utána fertőtleníteném. Le tudom ragasztani vízálló srbtapasszal? És még ha vki tud valami érzéstelenítési módszert szúráshoz, az is érdekel.

Figyelt kérdés
Megoldható, hogy egy hétig/tovább ne érje víz, de nem akarok addig várni, ha 2 naposan úsznék vele nagyon rossz lenne?
2019. febr. 25. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért magadnak szúrod? Ez nagyon nagyon nem jó ötlet, menj el egy szalonba, ahol hozzáértő ember megcsinálja neked, és abban is segít, hogy hogyan apold. Biztos, hogy utána hetekig nem érheti víz. 2 nappal utána biztos, hogy nem lehet meg úszni menni vele.
2019. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Két nappal utána nem lehet menni vízbe. Unokatesóm is lövetett helixet, pár nap múlva hajat mosott és két-három hajmosás elég volt ahhoz hogy az ügyeleten kössön ki és ki kelljen vágni a fülbevalót a füléből. Pedig Ő szalonban csináltatta.
2019. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy hiszem hogy az 1. Két hozzászóló nagyon értene hozzá, de azért köszönöm a válaszokat. Piercingesnél több okból nem csináltatom, de nem ez a lényeg, hivatalosan víz érheti, de utána fertőtleníteni kell, szóval lehet hajat mosni, attól nem kéne ilyennek lennie, meg eleve porcba nagyon szerencsétlen dolog lövetni, nem csoda ha az begyullad/nem gyógyul, el is törheti a porcot, szóval szerintem neki a lövés/rossz higénia miatt gyulladhatott így be 🤷‍♀️ Meg persze a vizes dolgokat leragasztott pcvel képzelem, csak nem tudom mennyire kivitelezhető.. most arra jutottam, várok vele pár napot, és kb egy hét múlva megyek vele vízbe, a 2 nap tényleg rosszul hangzik 😂de még várom a válaszokat.
2019. febr. 25. 15:59
 4/4 anonim válasza:
100%
Semmi képpen sem szabad vízbe menned vele. Főleg nem uszodába, az ottani víz borzasztó sok féle baktériumot hordozhat és a klór sem a legjobb egy friss helixnek. Nem véletlenül mondják hogy ne érje víz. És hidd el ha inkább magadnak szúrod mintsem egy erre szakosodott szalonban mert hogy bénák és eltörhet a porc. Nos akkor mivel garantálod hogy te nem rontod el? Hogy nem okozol súlyosabb problémát? Igazán nagy idióta lehetsz ha inkább magadnak szúrnád mintsem szalonban ahol ismétlem TANULTÁK. Illetve a pisztolyozást sem ajánlom semmi képpen sem.
2019. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!