Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemceruzával hogy csináljam...

Szemceruzával hogy csináljam meg a szemem alatt szépen?

Figyelt kérdés

30 éves létemre soha nem festettem magam, néha-néha itthonra kipróbáltam, de úgy éreztem magam, mint egy bohóc :)

Nagyon tetszik az, amikor valaki kihúzza a szemét alul, de olyan szépen, ízlésesen. Nekem miért nem sikerül úgy?

Tudnátok valami tanácsot adni, esetleg ilyesmi videót?


2019. febr. 27. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Legyen hegyes a ceruza, és olyat vegyél, ami nem maszatolódik, mert, az hamar lefolyik és csúnya lesz. Vannak youtubeon videók, szabadidődben gyakorolj. Csak lassan, biztos ügyes vagy.
2019. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Én úgy csinálom,hogy a belső zugba fekete,kivül pedig sötét barna és arra is egy kevés fekete.

Sokkal szebb.

És a kusújjad melletti újjaddal arányosan tudsz törölgetni.

A széleket fulpálcikával igazítsd el.

2019. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Múltkor is láttam pár tizenéves lányt, olyan szépen meg volt csinálva a szemük, mintha profi csinálta volna. Kicsit ciki, hogy én meg ennyi idősen nem tudom megcsinálni :)
2019. febr. 27. 12:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyáltalán nem ciki. Inkább az a baj, hogy bizonyos helyeken, például színpadon elvárják, hogy legyen rajtad valami, mert a profi fénytechnikát arra hangolják, hogy vakolattal fogsz csak ragyogni a színpadon, vakolat nélkül semmit sem látnak belőled.
2019. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell. Nekem a puha ceruza vált be. Én is ujjal vagy fülpiszkálóval a széleit eldolgozom. Illetve nekem még az is segítség, ha először szemhéjfestékkel húzok vonalat a szem alá és csak utána megyek rá ceruzával, de nem végig, csak inkább a közepétől kifelé. És nekem is bevált, hogy két színt használok, pl. végig barna, aztán a külső részre fekete.
2019. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De azt az érzést hogy küzdjem le, hogy úgy nézek ki, mint egy bohóc? :D

A szempilláim kifestése is egy külön sztori. Próbáltam már drágább, márkás spirállal is.A legtöbb csomós, vagy belepislogok és moshatom le az egészet.

2019. febr. 27. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Talán, ha a szemedről küldenél egy képet tudnék segíteni milyen sminkek állnak jól. :)
2019. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szempilla spirál alá használj szempilla primert. Ezen nagyon jól, szépen megmarad a festék és nem is ragad össze, nem maszatolódik.

Valószínűleg nem nézel ki bohócnak, csak neked fura, mert eddig nem sminkelted magad.

2019. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért figyelj, hogy nem sok embernek áll jól, ha alul is ki van húzva a szeme. Még annó gimisként húztam ki az alsó vonalat mindíg, mert felül nem tudtam szépen megcsinálni. Aztán persze rájöttem, hogy teljesen bekereteziba szemem és kisebbnek is tűnik tőle, ezért magtanultam szép tusvonalat húzni.
2019. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsonak nagyon igaza van. Nekem peldaul kozel ulnek a szemeim, igy efyaltalan nem all jol, ha nagyon korbehuzom oket. Meg a felso tusvonalat se futtatom be a szemzugomig. Alul en leszoktam a szemceruzarol, nekem maceras volt, inkabb kis ecset es szemhejpuder, a szemceruzat sokkal nehezebb szepen eldolgozni.
2019. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!