Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempilla károsítja a...

Műszempilla károsítja a szempillát?

Figyelt kérdés
Szeretnék műszempillát csak nem tudom hogy károsítja , mert ha egy idő után kihull tőle a szempillám akkor nem szeretnék.

2019. márc. 1. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Alapjáraton ugye ragasztő kerül a szempilláidra, ami kémiai vegyület, tehát tuti károsítja valamennyire. De ha folyamatosan hajlandó vagy újra rakatni, akkor semmi baj. Csak akkor, ha le akarod oldani, na akkor az oldószer miatt szinte semmi pillád nem marad. Nekem 3-4 hét volt, mire vállalhatónak találtam újra őket. De persze, ha szerencséje van az embernek, annyira nem lesz gáz. Engem kifejezetten idegesített az, amikor nem moshattam meg rendesen a szemem reggel, mert ugye dörzsöli, és akkor hullik. Szerintem érdemes átgondolni, hogy megéri-e. De ez persze egyéni döntés :) Remélem valamennyire tudtam többlet információt adni. 17/L
2019. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokaig volt kisebb nagyobb szunetekkel. Most szempillalifting van, sokkal jobb :)
2019. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos károsítja. Nekem hónapokig volt, majd meguntam a rászánt idő- és pénzpocsékolást, leszedettem, és kb. 2 hónap volt, mire a csutka, töredezett, gyenge szempilláimból újra normális pillák lettek.
2019. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 1d pillám volt fél évig, két hetente volt töltés. Jó pilláshoz jártam, aki minőségi anyagokkal dolgozik. Leszedettem mert az elmúlt 3 hónapban nem volt időm eljárni töltésre, most teszi majd újra. Konkrétan semmit nem változtak a pilláim, nem tört le egyáltalán és nem is hullott semmit. Pillásom szerint akkor megy tönkre, ha rossz alapanyagokat használ, nem jó szakember a pillás vagy ha a saját pillához képest túl sokat/hosszút tesznek fel. Akkor is tönkre mehet, ha rosszul ápolod.

Pl nekem rövid és vékony szálú pilláim vannak. Nekem eleve az 1d tetszik, majd később a 2d-t is ki fogom valószínűleg próbálni, de a 3d már sok lenne. Hosszban 1-2mm-el lehet több a mű a sajátnál. Ha valaki felrakat egy 6D-s seprűt, ami a szemöldökéig ér, azt el is hiszem, hogy letöri a pillát. Vagy ha ázsiacenteres alapanyagokkal dolgozik.

2019. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, jó minőségű alapanyagokkal dolgozott a szempillásom, és csak az 1-2mm-es hosszt választottam, mármint annyival volt hosszabb max a saját pillámnál. Szóval nem csak ezeken múlik.
2019. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Kihullik a pillád. Mindenki pillája kihullik. Nem a ragasztótól hullik ki.

Nyilván károsítja. De 1 alkalomtól nem lessz semmi baja. Ha meg igen akkor vagy szar volt a pillás és trehàny munkàt végzett vagy gagyi ragasztót hasznàlt.

Egy jól feltetr műpilla akkor jó ha az eredeti pilláddal esik le.

Minden ember pillája cserélődik max 2 hónap alatt.

2019. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó szakembernél nem lesz baj.

Persze leoldásnál kevésnek és rövidnek tűnik, de csak mert megszoktad, hgy hosszabb és dúsabb.

2019. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!