Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Próbáltatok már Vaseline...

Próbáltatok már Vaseline ajakápolókat? Ha igen, milyen, és megéri megvenni?

Figyelt kérdés
A szájam folyton ki van száradva, ezért valami nagyon hatásos ápoló kéne rá. Sok helyen láttam ilyen termékeket(videókban), és elég szimpatikus. Megéri megrendelni?
2019. márc. 2. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Megéri én már csak azt használok
2019. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Az sima, illatosított és színezett vazelin.


Patikában, tubusban, töredékáron megkapod a sima, íz és festékmentes változatát.

2019. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megeri, nekem eddigi legjobb választásom, nem ízes, nem ragad es megfelelően hidratál. En kis tubusban rendeltem ali expressről, nekem bejött teljesen, azóta mást nem is használok. Na jo de ha otthon felejtem es mas van nalam😅🤣

Egyebkent hosszu tavon is jobb mint a sok illoolajos drogerias labello telecseszve csillammal meg szinezokkel. Egyszeru vazelin a legeslegjobb. Es szep fenyes is lesz tőle.

2019. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!