Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthon septum pc szuras?

Otthon septum pc szuras?

Figyelt kérdés
Van olyan pont az orrban amit ha eltalalunk barmi tortenhet? Vagy ez annyira nem velyes mint pl a fül porcba szuras.
2019. márc. 3. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom... ha ilyen könnyű lenne nem hiszem hogy mindenki szakemberrel csináltatná. Arról nem is beszélve hogy tuti elfertőződne, hisz ez még a szalonba szúrásnál is megeshet, hát még otthon.

Tuti vannak az orrba is olyan pontok, az orrpc kicsot nagyobb dolog mint a fül. (Szerintem)


[link]

tippek-es-tudnivalok/

2019. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fulporcba kevesbe problemas szurni, mint septumba. Nehogy azt hidd, hogy a piercingesek tudjak, hol vannak akupunkturas pontok meg ilyesmik. Megmondod hova akarod a lyukat a fuledbe, es oda szurjak.

Septumot azert ne szurass otthon, mert ott tenyleg nem mindegy, hogy hova megy, ha benyulsz az orrodba, te is erzed, hogy fel centin belul mennyire mas tapintasu reszek vannak. Es aki nem gyakorlott, az nagyon konnyen ferdere szurja neked, mert oldalrol es szembol is jol kell kineznie.

Arrol nem is beszelve, hogy marhara faj, ha nekem egy haver benazott volna vele, szerintem meghalok, piercerrel meg "csak" fel perc szenvedes volt.

2019. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!