Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megfelelő fedésű korrektor...

Megfelelő fedésű korrektor lila karikák esetén?

Figyelt kérdés
Nagyon karikásak a szemeim, az a típus vagyok, akinek nagyon vékony a bőre a szeme alatt, és nincs ott elég zsír, ezért átlátszik a bőr. A kollagénnel, vagy saját zsírral való feltöltés megoldás lehetne elvileg, de addig szeretnék találni olyan korrektort, ami normálisan fed. Sokat kipróbáltam már, drágákat is, clinique, lancome, estee lauder, de egyik sem az igazi. Olyat keresek, ami tényleg nagyon jól fed, építhető, és 2-4 óra alatt nem kopik le. Tud valaki segíteni?
2019. márc. 5. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Maybelline Fit Me (én is ezt használom)

Essence Camouflage + Matt (ezt pattanásokra használom, mivel extrén erős fedése van, de kicsit szárít)

2019. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom ezeket is
2019. márc. 5. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Piros rúzzsal, vagy korrektorral kend le először a lila karikákat. Az a komplementer színe. Utána pedig jöhet a bőrszíneddel megegyező korrektor. Higyj nekem, így lesz tökeletes. Egy sminkes.
2019. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a zsíros rúzstól nem lesz ilyen fura a korrektor rajta? Nem tudom, hogy mondjam, ha pl primert kenek alá, akkor olyan, mintha csak oda vissza kenegetném a korrektort, nem marad ott igazán. Vagy van konkrétan piros korrektor? Holnap benézek egy drogériába.
2019. márc. 6. 00:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes kipróbálni, beruházni egy több színű korrektorra, jól jöhet még:

[link]


Ennek a színtan az alapja, pl. lilás karika esetén sárga szín kell rá:

[link]

4. ábra magyarázza - komplementer színek, amik kiütik egymást.


Amúgy a rúzsos megoldás is sokszor látható YT videókban, nem látszik, hogy gázul nézne ki, ki kell próbálni egy otthonülős napon, hogy megy végbe.

2019. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!