Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki rendszeresen visel műszemp...

Aki rendszeresen visel műszempillat segitene?

Figyelt kérdés

Szoval, nekem sose volt még műszempillam, nagyon régóta szemezek vele, nagyon nagyon szeretnék, DE ti nem sokalljatok erte az árát? Persze oke, lehet mondani h csinaltassak olcson es akkor az eredmeny meg olyan is lesz stb. Engem tenyleg erdekelne, h egyeseknek honnan van erre penze, itt foleg a korombelieket kérdezem (en 20 eves vagyok, egyetemista, jelenleg nem dolgozok). Az egyetemen nem egy lanyon latok mittudomen hany D-s (minimum 3D) pillakat, es elkepzelni nem tudom ezt hogy engedhetik meg maguknak anyagilag. Azert ketlem h mindenki tele lenne penzzel, vagy h a szuleik erre koltik. Hiszen ez elso alkalommal pl egy 2D pillanal (en annyit szeretnék) kerul vagy 7000 Ft ahol en gondoltam ki csinaltatni, aztan ezt legalabb havonta toltetni kell, ami ujabb kb 3000 Ft.


Ja, a masik meg h volt mar olyan akinek le kellett szedetni par nap utan mert annyira irritalta a szemét?

Nekem ez kulon ujabb problema, ugyanis tudom h tisztesseges kozmis nem csinal szempillat ha eppen be van gyulladva a szem vagy hasonlo. Nalam ez egy kulon kategoria, ugyanis vastagbelgyulladasom vam, es ez olykor olykor a szememre is kihat. Ergo ha rosszabb az allapotom, van, hogy par hetente kijon az egyik szememre is, legutobb azt mondtak inhártya gyulladasom van, es ez gyakran elojon mint mondtam. Persze a cseppek helyrehozzak, de magatol is elmulik par napon belul. Arra akarok kilyukadni, h ez nem teljesen olyan mint egy atlag embernek egy egyszeri szemgyulladas. Mert nalam nem a szemgyulladas a fo problema, hanem az h a belem is gyulladt, es tobbek kozt ebben a formaban is jelzi ezt a testem. Tehat nem a szemem az oka, az csak a következmény. Remelem ertheto valamennyire :)


A kerdesem tehat az volna, h szerintetek ha jon egy ilyen gyulladas es eppen van műszempillam, az gondot jelenthet? Vagy el se vallalja igy egy kozmis sem?


Elofordult mar, h egybol erzekeny szemrr valo ragasztoval keritek? Mert ezen is gondolkodtam mar, bar ugy tudom az kevésbé tartos.


A masik kerdes h megeri a muszempilla arban es maceraban is? Mert ugy tudom az arctisztitas, mosdas is nagyon macera, nagyon kell kimelni a szempillakat, olyannyira h lehet nehany embernek olcson sem erne meg ennyi kinlodast.


Elore is koszonom ha valaszoltok a kerdesem barmely reszere, tudom h hosszu lett bocsi!!! :)



2019. márc. 7. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki ennyikert csinalja, mint amit itt irtal, ahhoz ne menj, mert nem a szemgyulladas lesz hamarosan a problemad, hanem az hogy nem lesz szemed.
2019. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mar bocsi, de ez nem teljesen igaz. Nem pesti arakat irtam, tudod en egy kisvarosban lakom, es itt a legjobb pillas is max 9000-ert csinalja. Tudod mas varos, mas árak, nem kell egybol leirni.
2019. márc. 7. 10:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Azert legy ovatos. A kisvarosi pillasnak is pont ugyanolyan aron kell beszereznie az anyagokat. Ezzel tenyleg nagyon kell vigyazni, mert konnyeden vaksag lehet a vege viccen kivul.
2019. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jojo majd vigyazok:DD ui: hidd el, nagyonis sok ismerosom jar xy-hoz pillaztatni es gyonyoru munkak, hosszantarto, nem hallottam még az ismeroseimtol panaszt rá, es 8000 Ft a 2D...szerintem ez se nem olcso, se nem hihetetlen. De mit tudhat egy pesti, gondolom az vagy.
2019. márc. 7. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem ertem, miert kell lekezeloen beszelni. En semmi rosszat nem akartam neked...
2019. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, nagyon lenéző stílusod van. Az első hozzászóló csak figyelmeztetni akart, te pedig jól beszóltál neki köszönet helyett.... Remélem stílusodhoz passzoló választ kapsz a kérdésedre.
2019. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

En kisvarosban eltem es pesten is es ugyanazok az arak kb.. amit irtal az gyanusan olcso, foleg a toltes..


Ha nem birod a muszempillat akkor menj szempillaliftingre. 7-8e ft 2-3 havonta es 1D hatast kelt akar mar spiral nelkul is. Nekem nagyon bevalt es a muszempillaval ellentetben mindig szep egyenletes, lehet ra sminkelni, dorzsolni, aludni stb.

2019. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy honnan veszitek, hogy ami drága az jó, ami olcsó az nem jó. Nekem 3D van . 6000ft az építés, és pesti vagyok. Semmi baj nincs a pillákkal, szépek. Sőt sokkal jobb, mint ahol kifizettem 10-18 ezreket egy építésért.
2019. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én kisvárosban lakok,de Pestre járok suliba és dolgozni is,így én Pesten választottam pillást. Én 4-5D-t csináltatok,ő 12.000 ft-ért épít,8000 ft ért tölti 3 hetente nekem. Nem érzem pénzkidobásnak,mert smink nélkül is ad egy jó kinézetet az arcnak + nekem szemöldöktetoválásom is van,így megrövidül a reggeli készülődés,nem kenem el ,mint a szempillaspirált, nekem ennyit megér.

Szerintem a gyulladás nem feltétlen gond,viszont van,akinek alapból érzékeny a szeme a ragasztóra,és bedagad/begyullad neki,akkor hanyagolni kell,de próba szerencse. Az normális,ha csinálás közben égeti v csípi a szemed minimálisan,nekem még ha belemegy víz vagy valami a szemembe ,akkor is csíp, ahogy a ragasztó kicsapódik..

2019. márc. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!