Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Microdermal pc-m mikor lokodik...

Microdermal pc-m mikor lokodik ki teljesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap a mellkasomban mar nagyon kiallt a piercingem. Es mara mar felig ki van lokodve, fordulva.. megneztem, az alja meg rendesen a boromben van, tartja. Mire lokodik ki teljesen?

#piercing #Microdermal #Microdermál piercing
2019. márc. 10. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez a gyors szakasz, a vége meg akár évekig bent maradhat. Ha nem szereted már a legkönnyebb ha inkább kiveteted.
2019. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem csak zavar, faj is, ha hozzaer valami sajnos.😕
2019. márc. 10. 19:45
 3/11 A kérdező kommentje:
Es ezt hogy szednek ki es hova kene mennem? Fele van csak bent a boromben.
2019. márc. 10. 19:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Ahol csinálnak microdermalt ott is ki is kell tudni venni.
2019. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Zalaegerszegi vagyok. Ma beszeltem a csajjal, aki csinalta nekem. Kuldtem neki kepet is. Azt mondta ezzel mar nem erdemes elmenni kiszedetni tobb ezrekert, mert nem sok tarthatja. Probaljam meg kihuzni, vegyek lidokain kenocsot. Holnap veszek, de oke, hogy ugy lehet nem fog annyira fajni, de ma se tudtam kijebb huzni. Latom, hogy tartja a borom. Kivancsi leszek.. egy probat meger.
2019. márc. 11. 18:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyakamnál volt. Amikor így jártam én is, fogtam és simán kihúztam. Nem kell félni tőle, húzd meg erősebben. Még fájni sem fog annyira hiszen a szája megvan és csak egy irányba kell.
2019. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Abszolut nem felek tole. Ma ujabb kiserletet tettem. Huztam kifele ovatosan, kisse mozgatva jobbra-balra.. jott is kicsit kijjebb. De latom, hogy a talpon levo lyukacskaba van belenove a hus es az nem engedi. Huzom es jon vele egyutt a borom, pedig tenyleg haromnegyede kiall, kint van.
2019. márc. 12. 19:24
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Ne óvatosan húzd ki, hanem rántsd ki.
2019. márc. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy jo otlet a kirantas. Utana fixen begyulladni, ami nem lenne a legkellemesebb.
2019. márc. 13. 16:17
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom akik eddig irtak! Minden nap forgattam, huzogattam kicsit. Egyre jobban lazult..engedte a borom es 5 perce sikerult kiszednem.😊
2019. márc. 20. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!