Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális szempillaspirál?

Nodiggity202 kérdése:

Normális szempillaspirál?

Figyelt kérdés

Látom néhány emberen, milyen szép és természetes a szempillaspriáljuk által kifestett szemük. Nekem eddig csak csomós, ragadós, pocsékoló szempillaspriállal volt dolgom életemben, szóval kitalálhatjátok, mit hagytam ki minden nap a sminkrutinomból.

Valaki tudna valamilyen természetes hatású, nem túl drága szempillaspriált ajánlani nekem?

Köszönöm előre is. :)


2019. márc. 10. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
max factor false lash effect - kicsit drága, de teljesen megéri. ha eleve szép, hosszú pilláid vannak, gyönyörű lesz vele
2019. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Clinique High Impact. Egyszerűen imádom. Egy Douglasos vásárlásomhoz kaptam ajándékba a mini változatot, és annyira megszerettem, hogy egyből megvettem a teljes kiszerelést. Igaz nem olcsó, de baromi jó :)
2019. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez a spirál nagyon bejött :D


[link]

2019. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!