Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb drogériás...

Melyik a legjobb drogériás szempillaspirál?

Figyelt kérdés

Olyat keresek ami szép dús szempillákat ad, de nem lesz olyan pók hatású és csomós


Az lenne a legjobb ha vízálló lenne és nem kenődne el a nap folyamán


Nektek melyik a kedvenc ami legjobban bevált?


3 000 alatt



2019. márc. 12. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem 3000 ért de már 3500 ért a dm ben szokott lenni a Loreal lash paradise van vízálló típus is belőle én azt tudom ajánlani.
2019. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Háromezer alatt van a Miss Sporty, a Rival de loop young meg az Essence, és azok jók, bár a pontos típusnevüket nem tudom, mert nagyon sokféle van.
2019. márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Essence (kb 1000Ft)

[link]

Nem vízálló, viszont elég tartós (nehéz lemosni), és nagyon szép szénfekete.


Astor (kb 2000-2500Ft)

[link]

Nagyon szép pillákat csinál, nekem eddig ez tetszett a legjobban


Maybelline (kb 3000Ft)

[link]

Konkrétan hatalmas pillákat csinál, tartós, és nem nehéz lemosni. Viszont kicsit drága.


Yves Rocher (kb 3000Ft)

[link]

Ez is nagyon jó, szerettem. Jó dolog, hogy a képeslapos akcióval gyakran ingyen hozzá lehet jutni.

2019. márc. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Rimmel spiráljaitól is szép szokott lenni, nem állnak össze a pillák, de dúsít, hosszabbít és nagyon tartós még a nem vízálló is.
2019. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Catrice Glam&Doll ívelt kefés
2019. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!